vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

×

Повідомлення

Форум доступний лише для читання
× Тема для отзывов о программе контроля веса "Контроль Метаболик"

Мінус 60 кг за 2 роки, я це зробила

8 років 1 тиждень тому - 8 років 1 тиждень тому #553 від Ірина 34 роки, м. Рівне
Мінус 60 кг за 2 роки, я це зробила був створений Ірина 34 роки, м. Рівне
Когось це здивує, хтось не повірить, що реально досягти такого результату. За два роки я схудла на 60 кг.

Розпочала програму з вагою 145 кг при рості 162 см. Був повний відчай, депресія. Я ненавиділа себе і весь світ. Як останній шанс – пішла на програму. Було надзвичайно важко перебороти себе, відмовитись від звичного харчування і сталого способу життя. Стан здоров’я стрімко погіршувався і це було останньою краплею в прийнятті рішення.

В систему харчування внесла деякі зміни, правда, це узгоджувалось з дієтологом. Фізичні навантаження збільшувала поступово, тут також були певні збої і певні сутички з фітнес тренером. Сьогодні я майже задоволена собою, але вага буде ще корегуватися. Правда виникла естетична проблема про яку попереджували заздалегідь: потрібно підтягнути лишню шкіру на животі. Як мене запевнили, технічно це не складно.

Щиро бажаю всім пацієнтам, які мають такі проблеми із зайвою вагою, змінити себе разом з програмою «Контроль метаболік». Дякую команді фахівців МЦ «АНІКО» і особисто Наталії Георгіївні.

Ірина 34 роки, м. Рівне
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

brandschutzhelfer bg
bg brandschutzhelferlehrgang zum brandschutzhelfer brandschutzhelfer...
247 Переглядів
відповідей
Опубліковане в П'ятниця, 05 квітня 2024