vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

«От пощастило» - кажемо ми про людей зі стрункими фігурами, які їдять все, що забажають, і при цьому не повнішають. Тим часом багато з нас сидять буквально на голодному пайку і все одно потерпають від зайвої ваги. Чому так? Виявляється кожен може мати ідеальну вагу, гарне самопочуття і не скаржитися на здоров'я без дієт, голодувань, прийому БАДів чи якихось додаткових препаратів. 

Виявляється кожен може мати ідеальну вагу, гарне самопочуття і не скаржитися на здоров'я без дієт, голодувань, прийому БАДів чи якихось додаткових препаратів. 

Якщо Ви маєте:

 • надлишкову вагу ( онлайн калькулятор ідеальної ваги), 
 • погане самопочуття, 
 • підвищений тиск,
 • болі у спині,
 • відчуваєте постійну втому, дискомфорт, психологічний неспокій,
 • маєте емоційні зриви, ознаки стресу чи прояви зниження житеввої актуальності (оцінка якості рівня життя)

Вам варто замислитись чи не впливає вага на Ваше здоров'я в цілому. Надлишкова вага це ризик захворювань серцево-судинної системи, появи діабету, гіпертонічної хвороби, хронічних болей у спині та депресій.

Ірина, Тернопіль, 28 років: З раннього дитинства я комплексувала через власну вагу, що відображалося на моїй поведінці, одязі та спілкуванні з протилежною статтю. Незадовго попри ці проблеми, почалися проблеми зі здоров’ям – підвищився артеріальний тиск, з’явилися часті головні болі, проблеми з колінними суглобами, порушення кишково-шлункового тракту, вугрові висипи на тілі, гормональний дисбаланс, збої у місячному циклі, що неодноразово призводило до розпачу і депресій. І кожен візит до лікарів закінчувався фразою:« Необхідно зменшити масу тіла!». Виснажливі дієти, приймання китайських таблеток для схуднення - усе це не давало бажаного результату, а якщо і були якісь зміни, то на короткий період часу, а потім вага не те, що досягала попередньої позначки, а й суттєво збільшувалася. Але я вірила – вихід із ситуації обов’язково знайдеться. І це відбулося! На початку серпня 2011 року я розпочала програму здорового харчування ControlMetabolicпід керівництвом високо кваліфікованого фахівця і професіонала своєї справи Наталії Георгіївни Шумлянської, (за що я безмежно їй вдячна), і успішно пройшла курс унікальної системи контролю ваги, втративши за два з половиною місяці 12 кілограмів маси тіла, не голодуючи і не цілком не обмежуючи себе у харчуванні. Це привело за собою врегулювання усіх показників біохімічного аналізу крові, (особливо показника глюкози),артеріального тиску, гормонального фонду, місячного циклу. Я забула про болі в суглобах та постійну втому, стала значно рухливішою, у мене з’явилась радість життя.

Програма "Контроль Метаболік" це налаштування хімічних процесів, що відбуваються в організмі шляхом правильної організації збалансованого харчування, виведення шлаків з організму, дозованого фізичного навантаження та психопрофілактики. Застосування спеціальних технологій персональної діагностики та методів детоксикації організму відновлять правильний обмін речовин у Вашому організмі і гарантують поступове схуднення і гарне самопочуття.

Програма складається з простих кроків, що доступні кожному, і не потребує прийому медичних препаратів.

1. Діагностика.  Комплексний підхід дозоляє оцінити стан обмінних процесів у Вашому організмі в даний момент часу  і їх вплив на здоров'я. Індивідуальні показники та об'єктивний статус організму визначаються за допомогою:

 • аналізу біохімічних показників крові,
 • визначення гормонального дзеркала організму,
 • методу біоелектричної імпедансометрії (визначення кількості води в організмі, кісткової маси, вісцерального жиру, маси м'язів та біологічного віку),
 • аналізу крові на амінокислотний спектр (швидкісна рідинна хроматографія),
 • тестів на харчову непереносимість Imu Pro,
 • Lipidgen - аналіз генів, що контролюють метаболізм.

2. Індивідуальні рекомендації. Для кожного пацієнта, без виключення, розробляється індивідуальна програма з врахуванням персональних показників крові і загального статусу організму, що включає.

 • формування індивідуальної науково обгрунтованої програми збалансованого харчування
 • рекомендації по детоксикації організму,
 • індивідуальна програма дозованого фізичного навантаження (аеробні та анаеробні заняття),
 • психотерапія та психокорекція,
 • аналіз води та рекомендації щодо покращення її якості та нормалізації водного балансу організму.
 • майстер-клас по технології приготування їжі. 

Наші консультанти
по "Контроль Метаболік":

 м. Київ:
 • Козій Ніна Ігорівна
  тел. (067)364-58-51.
 м. Луцьк:
 • Андрусів Михайло Володимирович
  тел. (067)334-25-51.
 м. Львів:
 • Мислович Олег Юрійович
  тел. (097)981-63-28.
 м. Нововолинськ:
 • Крижановський Сергій Анатолійович
  тел. (050)611-48-69, (067)384-76-78.
 м. Тернопіль:
 • Мороз Зіновій Петрович
  тел. (097)798-23-47.
 • Борис Ірина Ярославівна
  тел. (097)776-03-63.
 м. Харків:
 • Олійник Юрій Дмитрович
  тел. (096)232-55-85, (057)756-18-94.

3. Консультації. Консультації та динамічне спостереження за пацієнтом на протязі 5 - 6 місяців фахівцями: гастроентерелогом-дієтологом, нутрициологом, інструктором по фітнесу та лікувальній фізкультурі (ЛФК). Інтегральний комплексний підхід багаторівневої корекції обмінних процесів організму (контроль показників організму, аналіз відновлення обмінних процесів, візуальне спостереження із періодичним визначенням складу тіла) гарантує нормалізацію фізіологічних показників організму та схуднення від 10 до 30 відсотків від початкової ваги на протязі декількох місяців із покращенням загального самопочуття.

Особливістю програми є те що пацієнти, які беруть участь у програмі не повинні дотримуватись строгої дієти та голодувати, тобто не важливо скільки ви їсте, важливо як ви їсте і що ви їсте! Будьте здоровими, красивими та успішними!

Проблеми пов’язані з ожирінням - це проблеми, які напряму координуються з процесом життєзабезпечення організму (метаболізм). Слід зауважити, що програма «Контроль Метаболік» (КМ) направлена на боротьбу з ожирінням та корекцією обмінних процесів і немає нічого спільного з дієтами направленими на схуднення, і в цьому принципова відмінність.

Програма передбачає дослідження причин та факторів патологічного впливу на метаболізм, які привели до виникнення певних порушень в діяльності організму, в тому числі накопиченні зайвих кілограмів.

Програма не передбачає застосування фармпрепаратів та інвазивних методів для корекції ваги, а тому практично немає ускладнень.

Результати клінічних та практичних методів дослідження, які лягають в основу розробки комплексної програми повинні відповідати визнаним критеріям якості і їх доцільно проводити в акредитованих лабораторіях та медичних закладах, як в Україні, так і за кордоном.

Такий системний підхід та можливість впливу на основні ланки патологічного процесу формування метаболічного синдрому і зокрема ожиріння є науково обґрунтованим і визнаним науковцями та фахівцями, як найбільш ефективний.

В основу програми входить:

 • Детальний аналіз результатів клінічних, лабораторних та параклінчних методів дослідження (алгоритм обстеження формується на основі попередніх консультацій спеціалістів)
 • Біоімпедансометрія (визначення кількісного та якісного складу тіла, а також ступенів ризику серцево-судинних ускладнень, біологічного віку). Системно на протязі перших шести місяців
 • Розробка рекомендацій по психокорекції, психогігієні та питаннях медико-соціальної адаптації (на основі попереднього тестування та психодіагностики)
 • Формування програми та навичків фізичної культури (за результатами визначення толерантності до фізичних навантажень)
 • Проведення аналізу питної води та рекомендацій по покращенню її якості
 • Розробка рекомендацій збалансованого індивідуального харчування по макро та мікронутрієнтам з формуванням щоденного меню
 • Консультації по технології приготування здорової їжі (майстер-клас від шеф-кухаря, як додаткова опція)
 • Проведення курсу лімфодренажу та пресотерапії з метою прискорення метаболізму та проведення детоксикації (три сеанси)
 • Супровід та інформаційна підтримка спеціалістів на протязі перших шести місяців програми
 • Залучення до участі в партнерських програмах
 • Розробка індивідуальних методичних рекомендацій по програмі «Контроль метаболік» ® (дорожня карта)

 

Хочеш смачно і корисно їсти? Саме для тебе рецепти у розділі "Готуємо з Контроль Метаболік"

 

Поради дієтолога Наталії Шумлянської як схуднути без виснажливих дієт в телепрограмі "Модно" на Рівне 1 Як позбутися зайвої ваги за допомогою програми "Контроль Метаболік" в телепрограмі "Модно" на Рівне 1

ModnoAnico3_120324_ по rivne1

Модно 28.01.12 по rivne1

 

Виникли запитання? Вагаєтесь? Відповіді, поради, обговорення та відгуки на нашому ФОРУМІ

 

Марина, Рівне, 26 років: Мала проблеми надлишковою вагою, випробувала масу дієт, в тому числі Слав"янську клініку, кодування, вага знижувалась на 4-5 кг, при цьому відчувала виражений дизкомфорт що впливало на мою працездатність та психічний стан. Зневірилась у всьому, як експеримент спробувала програму контроль метаболік, була приємно вражена тим, що при можливості нормально харчуватись я почала худнути, і головне в тому що мені пояснили мої проблеми і яким чином це впливає на мою вагу. За три місяці мінус 12 кг, прекрасне самопочуття

Програма передбачає застосування методів виведення шлаків, що прискорює відновлення обмінних процесів в організмі, а також рекомендації щодо дозованого фізичного навантаження, психогігієни та необхідних саме вашому організму поживних речовин. Кожному з нас потрібний свій особливий набір елементів, що приводить в гармонію роботу складної системи обміну речовин організму.

М.В., Рівне, 54 роки: Ви не повірите! Змучився від дієт, а результат тимчасовий. Пройшов курс по методиці "Контроль Метаболік". За 18 днів схуд на 7 кг, що цікаво практично всі показники біохімії (холестерин, печінкові проби тощо) стали до норми. Появилось знову відчуття радості до життя.

Оксана, Київ, 32 роки: По програмі "Контроль метаболік" пройшла курс за 6 місяців скинула вагу 14,5 кг. Почуваю себе відмінно. Кажу відверто це не профанація, а дійсно хороша система.

Сергій, Рівне, 30 років: У грудні 2011 важив 93 кг при своєму невеликому зрості у 160 см - виявився підвищений цукор як результат надмірної ваги. За програмою контроль метаболік лікарі МЦ АНІКО допомогли скинути 17 кг і вага тримається в нормі. Просто сказали чого більше треба їсти, а чого меньше і спонукали до щоденного фізичного навантаження. Головне хотіти схуднути, розуміти навіщо це тобі (не просто буду струнким до літа) і без всяких там дієт це реально.

Відгуки, обговорення, консультації і поради на нашому ФОРУМІ. Худнемо разом з МЦ АНІКО

 

Разом з Вами ми змінимо Ваше життя на краще!
 Щиро Ваші – команда фахівців!

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

www.NoxProxy.com | High Quality IPv6 Proxy | Rotat
<b>http://www.NoxProxy.com | Residential or Mobile IPv6 Proxy<...
101 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Четвер, 13 червня 2024