vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

 • Що таке хропіння і зупинка дихання уві сні?
 • Які причини виникнення хропіння і апное?
 • Чи є ускладнення і наслідки хропіння і апное?
 • Як проводиться діагностика хропіння і порушень сну?
 • Як вилікувати хропіння?
 • Вартість лікування
 • Часті питання та відгуки

 

I Що таке хропіння і зупинка дихання уві сні (апное)?

Хропіння це грізне захворювання? яке виникає в результаті часткового спадання верхніх дихальних шляхів

Зупинка дихання під час сну або по науковому апное - це повне змикання глотки з припиненням дихання. Цей механізм сприяє різкому зниженню концентрації кисню в крові і гіпоксії.

Вивченням таких проблем займається лікар сомнолог.

Хто такий лікар сомнолог? Саме лікар сомнолог займається питаннями діагностики та лікування порушень сну, хропіння і зупинок дихання уві сні, тісно співпрацюючи з іншими напрямками медицини.

Світова медична наука вже більше 20 років успішно діагностує і лікує проблеми сну в тому числі хропіння і апное. Тисячі пацієнтів роками намагаються безуспішно вирішити проблему хропіння. Більшість з них перепробували різні сумнівні методи лікування часто рекламовані в інтернеті та пресі, в тому числі і хірургічні. У європейських клініках відмовилися від хірургічної корекції хропіння через малу ефективність таких заходів.

Сьогодні в Україні стався науково-інформаційний прорив в питаннях діагностики і лікування проблем сну.

У НАШОМУ ЦЕНТРІ ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ ПОРУШЕНЬ СНУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ І СТАНДАРТІВ

II Причини виникнення хропіння і апное

 • надмірна вага, ожиріння
 • порушення сну, сон тривалістю менше 7 годин
 • хронічний стрес
 • генетична схильність (фактор зниження тонусу м'язів глотки)

 

Найбільш часті супутні захворювання при наявності хропіння і апное

 • набір ваги, ожиріння (метаболічний синдром)
 • порушення серцевого ритму
 • порушення артеріального тиску
 • підвищення рівня цукру в крові
 • підвищена стомлюваність, поганий сон
 • порушення психо-емоційного фону
 • порушення сексуальної функції
 • зниження пам'яті
 • дисбаланс гормонального фону

III Ускладнення і наслідки хропіння і апное сну

Найбільш складні ускладнення хропіння і апное це інсульт, інфаркт міокарда, раптова смерть уві сні.

 

IV Діагностика хропіння

Попередній діагноз можуть поставити родичі, знайомі, друзі, які чули хропіння і спостерігали зупинки дихання уві сні.

   

Пацієнти самі не можуть оцінити якість свого сну і тільки навколишні можуть описати всі жахи такого сну.

Найбільш часті скарги хворих з хропінням, апное

 • безсоння
 • нічні пробудження, часті сечопускання
 • підвищене потовиділення в нічний час
 • відсутність повноцінного сну (відчуття розбитості вранці)
 • тривожно-депресивний стан
 • погіршення пам'яті
 • ранкові головні болі
 • підвищений артеріальний тиск в ранковий час
 • денна сонливість, хронічна втома
 • порушення серцевого ритму
 • засипання за кермом

 

Метод полісомнографії - це "золотий стандарт" в діагностиці порушень сну, хропіння і апное. На підставі цього методу лікар з урахуванням аналізу таких показників:

 • насичення крові киснем (сатурація)
 • інтенсивності хропіння, частоти і тривалості зупинок дихання уві сні
 • пульсометрії
 • електрокардіографії
 • електроміографії
 • дихальних рухів грудної клітки і черевної стінки

оцінить структуру нічного сну, ризик серцево-судинних захворювань, ступінь тяжкості апное, а також визначить тактику лікування.

Діагностика порушень сну може проводитися в стаціонарних і домашніх умовах (див. Диагностика нарушений сна (храп, апное и прочее) за 2 часа)

V Як вилікувати хропіння?

Єдиним науково-обгрунтованим методом лікування хропіння, апное на сьогодні є "СРАР"-терапія.

Принцип дії сучасних апаратів СРАР-терапії заснований на створенні позитивного тиску у верхніх дихальних шляхах. Система контролю апарату синхронізує подачу повітряного потоку з диханням пацієнта, регулюючи рівень тиску при вдиху і видиху.

Рівень комфортності забезпечується за рахунок зволожувача, контролю нагрівання й безшумної роботи апарату. Через гнучкий шланг і зручну багатофункціональну маску потік повітря надходить в дихальні шляхи при цьому відкриваючи глотку запобігаючи її від спаду.

Комп'ютерна система апарату аналізує фізіологічний процес дихання, забезпечуючи необхідне насичення киснем крові.

СРАР-терапія забезпечує 100% ефект позбавлення від хропіння і апное вже в першу ніч

Пацієнт вже після першої лікувальної ночі буде дякувати лікарю за відчуття бадьорості і легкості, відсутність головного болю і розбитості після нічного сну.

Курс лікування рекомендується проводити від 6 місяців до одного року, що залежить від ступеня апное і супутніх захворювань.

Вартість послуг

Вартість консультації сомнолога та проведення діагностики сну наведено у прейскуранті

Часті питання та відгуки

Мы подготвили ответы на наиболее задаваемые пациентами вопросы:

Вопрос Кто сказал, что храп это плохо и это угрожает здоровью? Еще с давних времен считалось, что у молодца богатыря должен быть богатырский дух. Здоровый мужик должен храпеть и это никак не свидетельствует о его плохом состоянии здоровья

Ответ В рассказах и сказках прославлялось мужество и богатырское здоровье молодцев. Аллегория сильного духа отождествлялась с мужеством, героизмом, силой, но не с храпом. Это Карабас-Барабас лежит с большущим животом и храпит, а богатырь, подтянутый и мускулистый, бодро скачет на коне. Сегодня научно доведено, что храп - предвестник остановок дыхания во сне (апное). Это заболевание, которое имеет очень серьезное последствие для здоровья и это не подлежит сомнению

Вопрос Как быстро можно вылечится от храпа методом СРАР?

Ответ Храп исчезает сразу в первую ночь при использовании СРАР-терапии. Длительность такого лечения определит врач индивидуально для каждого пациента. Сроки лечения могут быть от 6-ти месяцев до одного года и более. Продолжительность терапии зависит от степени насыщения кислородом крови и наличия сопутствующих заболеваний (гипертоническая болезнь, сахарный диабет, ожирение и т.п.)

Вопрос Які можуть бути ускладнення від такого лікування? І чи не виникає привикання до маски?

Ответ Осложнения не зафиксированы. Привыкания к маске нет

Вопрос Плохо сплю из-за сильного храпа. Терапевт направил меня к ЛОРу. Врач сказал, что у меня искривлена носовая перегородка и нужно оперировать. Это снимет проблему храпа?

Ответ Выраженая деформация носовой перегородки ухудшает дыхание и может способствовать ухудшению состояние здоровья пациента, однако, в большинстве случаев это не является прямой причиной появления храпа

Вопрос Допускаются перерывы в использовании этого метода и как долго ночью можно спать с маской?

Ответ Перерывы на несколько дней во время СРАР-терапии допускаются. Использовать маску во время ночного сна желательно на протяжении 4-6-ти часов

Вопрос Говорят маска вызывает дискомфорт во время сна

Ответ Одев очки Вы также некоторое время чувствуете дискомфорт однако через 3-5 дней это проходит, точно также и с маской

Вопрос Доктор, а как же ночью заниматься любовью?

Ответ Вы убедитесь, что через 2-3 месяца использование СРАР-терапии Ваша мужская сила значительно увеличится и это факт научно и практически доказан. Так что снимайте маску и получайте удовольствие

ЗАДАЙТЕ СВОЙ ВОПРОС НАШИМ СПЕЦИАЛИСТАМ 

Отзывы

Звернувся в МЦ «АНІКО» з приводу хропіння. Дружина стурбована тим, що підчас сну у мене зупинки дихання, набрав вагу, з'явилась патологічна сонливість, втомлюваність. Почали турбувати болі в суглобах, підвищений тиск, вранці спостерігається відчуття втоми. Потрібно час, щоб привести себе в тонус.
Пройшов діагностику і без вагань повірив лікарю, сплю з маскою вже 1.5 місяці. Буквально з перших днів стан покращився, зникла сонливість, вага почала падати, з»явився життєвий тонус. Почуваю себе в іншому тілі.
Вдячний професіоналам АНІКО! Рекомендую, готовий поділитись враженнями: тел. 067-96-59-406.

Віталій 43 роки, м.Хмельницький

З моєї ініціативи, мій чоловік обстежився в "АНІКО". Лікарі нас переконали, що окремо лікувати головні болі, підвищений тиск, поганий сон, болі в спині та суглобах буде менш результативно, аніж лікувати організм в цілому. Мене як жінку також турбувало те, що у чоловіка появився храп, інколи я з переляку будила його тому, що наступали зупинки дихання під час сну.

Ми вражені змінами, які наступили. Як нам обіцяли стан здоров'я мого чоловіка значно покращився. Тиск ми вже не контролюємо, зникли болі в суглобах, спині, він став більш активний, пройшла в'ялість, втома, і мене тішить те, що сон став спокійним і без храпу. Щиро рекомендую, звертайтесь і вам допоможуть. 

Тетяна, Рівне

Муки які я переживав останні 4-5 років привели до того, що я зрозумів - храп це не просто проблема, а це моє здоров'я і життя яке погіршується з кожним днем. Це призвело до проблем в сім'ї та на роботі. Я став себе ненавидіти. Вага за останні 2 роки збільшилася на 25 кг, те що було цікаво (полювання, волейбол) відпало бо фізично це було важко. Підвищення тиску, проблема з серцем і підвищення цукру це була остання крапля яка змусила мене шукати порятунок.

Пройшов діагностику по храпу в Рівному. Я знову повернувся до нормального життя. Тепер не хроплю і вага нормалізувалася.

Микола Петрович (54 р.)

Я тепер сплю в спеціальній масці з трубкою і анітрохи цього не соромлюся. Апарат під тиском подає повітря в ніс, завдяки чому тканини гортані розсуваються. З часом вони стають більш еластичними і можна обходитися без маски. Коли ще не почала використовувати СІПАП-терапію, десять років мучила свого чоловіка жахливим хропінням, та й сама не відпочивала.

Як же я рада, що, вдавшись до СІПАП-терапії, стала худнути. Все більше собі подобаюся, коли дивлюся в дзеркало. Після того як у мене відновився сон, прийшли в норму і тиск, і рівень цукру в крові. Я насолоджуюся життям, активно працюю, спілкуюся з дітьми, ще більше люблю чоловіка. Знаєте, знайомі мене запитують: чому я так відверто розповідаю про те, що хропіла і тепер сплю в масці. А я готова поділитися цим з усім світом, адже впевнена: є люди, які соромляться навіть лікарю розповісти про свою проблему, не можуть зрозуміти, що їм робити, і знаходяться на межі загибелі. Мені хочеться їм допомогти. Хочеться, щоб вони почали знову повноцінно спати і жити.

Оксана (43 р., Івано-Франківськ)

Дополнительная информация

Диагностика нарушений сна (храп, апное и прочее) за 2 часа. Высоко эффективный метод лечения - сpap-терапия.

На базі МЦ АНІКО пройшов науково-практичний семінар з питань діагностики та лікування храпу та апное

Сотрудничество и обучение по вопросам лечения храпа, апное и их диагностики

 

 

Наши координаты МЦ АНИКО г. Ровно ул.Княгиницкого 5А тел. 067-364-31-38, (0362) 68-49-49

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Lắp Mạng Internet VNPT Tháng 7/2024
Tiêu đề: Khuyến Mại Lắp Mạng Internet VNPT Tháng 7/2024: Ưu Đãi Đặc Bi...
81 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Середа, 10 липня 2024