vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

12 червня 2013 на базі медичного центру аніко пройшов науково-практичний семінар з питань діагностики та лікувуання храпу та апноє за участю президента Всеукраїнської асоціації Медицини Сну доц. Погорецького Ю.С.

На семінарі розглядали питання сучасних підходів щодо діагностики артеріальної гіпертензії згідно рекомендації МОЗ України та оновленої Клінічної постанови №384 від 24.05.12 р.

Проведений навчальний семінар для лікарів: неврологів, кардіологів, сімейних лікарів та гастроентерологів сприятиме покращенню якості діагностики та лікування серцево-судинних захворювань та метаболічних порушень. 

В рамках семінару проводилися також безкоштовні консультації пацієнтів по проблемам сну та зупинці дихання (див. "Метаболічний синдром", "Лікування храпу та апное"). Пацієнти ознайомилися із сучасної технологією діагностики. що використовується в медичному центрі АНІКО та дозволяє отримати результати практично за дві години в домашніх умовах (див. Діагностика порушення сну).

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Lắp Mạng Internet VNPT Tháng 7/2024
Tiêu đề: Khuyến Mại Lắp Mạng Internet VNPT Tháng 7/2024: Ưu Đãi Đặc Bi...
81 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Середа, 10 липня 2024