estetik

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

 

 

 

Алергологія – це розділ імунології та клінічної медицини, який вивчає псевдоалергічні та алергічні захворювання, реакції, їх патогенез, етіопатогенез і діагностику та розробляють методи профілактики і лікування. Зміст алергології полягає у вченні алергічних захворювань.

Провідний фахівець – лікар-алерголог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

ДЕТАЛЬНІШЕ


Андрологія - розділ медицини, що вивчає фізіологію та анатомію чоловіків, захворювання чоловічих статевих органів, методи їх лікування і профілактики. Це окрема наука, яка тісно переплетена з такими науками, як ендокринологіїя, урологія і сексопатологія.

Провідний фахівець – лікар-андролог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 


Вертебрологія - це наука про хвороби хребта. Цей розділ сучасної медицини розробляє методи лікування хвороб хребта та оточуючих його м'яких тканин. Хребет - основна частина скелета людини, навіть найменше його пошкодження несе величезну загрозу життю людини.

Провідний фахівець – лікар-вертебролог

ДЕТАЛЬНІШЕ


Гастроентерологія — розділ медицини, який вивчає органи травної системи людини, їх будову і функціонування, їх захворювання і методи лікування.

Провідний фахівець – лікар-гастроентеролог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

ДЕТАЛЬНІШЕ


Гінекологія – це розділ клінічної медицини, який вивчає фізіологію та патологію статевих органів жінки, профілактику жіночих хвороб та їх лікування.

Провідний фахівець – лікар-гінеколог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

ДЕТАЛЬНІШЕ


Дерматологія – розділ медицини, який вивчає будову і функціонування шкіри і її придатків — волосся, нігтів, а також слизових оболонок, захворювань шкіри, її придатків і слизових, методи їх профілактики і лікування.

Провідний фахівець – дерматолог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

ДЕТАЛЬНІШЕ


Дієтологія – це розділ медицини, який вивчає принципи правильного, раціонального харчування, як здорової так і хворої людини. Головним завданням дієтології є розробка дієти згідно зі станом здоров'я, віком і способом життя людини.

Провідний фахівець – лікар-дієтолог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Ендокринологія – наука про будову та функції залоз внутрішньої секреції (ендокринних залоз); про речовини, що ними виробляються (гормони) та їх дію на організм людини (або тварини); а також про захворювання, що пов'язані з порушенням функції цих залоз.

Провідний фахівець – лікар-ендокринолог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Кардіологія – це розділ медицини, що займається вивченням серцево-судинної системи людини; будови і розвитку серця та судин, їх функцій, а також всіма видами патологій, включаючи вивчення причин їх виникнення, механізмів розвитку, клінічні прояви, питання діагностики, розробки ефективних методів лікування і профілактики.

Провідний фахівець – лікар-кардіолог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Неврологія – розділ медицини, що займається питаннями виникнення захворювань центральної і периферичної нервової системи, а також вивчає механізми їх розвитку, симптоматику і можливі способи діагностики, лікування або профілактики.

Провідний фахівець – лікар-невролог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Нутриціологія - інтегративна наука, яка вивчає поживні речовини та інші компоненти, що містяться у продуктах харчування, їх дію і взаємодію, роль у підтримці здоров’я або виникненні захворювань, процеси споживання продуктів харчування).

Провідний фахівець – лікар-нутриціолог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ


Онкологія – це розділ медицини, який вивчає пухлини, їх етіологію і патогенез, механізми та закономірності виникнення і розвитку, методи профілактики та лікування.

Провідний фахівець – лікар-онколог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Оториноларингологія – це розділ медицини, який займається хворобами вуха, горла, носа, розробляє методи діагностики та профілактики.

Провідний фахівець – лікар-оториноларинголог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Ортопедія – розділ клінічної медицини, розділ хірургії, що вивчає профілактику, діагностику і лікування деформацій і порушень функцій кістково-м'язової системи, які є результатом вроджених дефектів, вад розвитку, наслідків травм або захворювань.

Провідний фахівець – лікар-ортопед

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Педіатрія – розділ медицини, що вивчає анатомію і фізіологію дитячого організму в різні вікові періоди та розробляє методи діагностики лікування та профілактики.

Провідний фахівець – лікар-педіатр

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

ДЕТАЛЬНІШЕ


Психотерапія (психоаналітика) – область медицини, яка широко застосовує психологічні знання для діагностики та лікування різного роду захворювань.

Провідний фахівець – лікар-психотерапевт, психоаналітик

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Ревматологія – це розділ клінічної медицини, що вивчає етіологію, патогенез, клінічні прояви, лікування та профілактику ревматичних захворювань.

Провідний фахівець – лікар-ревматолог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Сомнологія — розділ медицини і нейробіології, присвячений дослідженням сну, розладів сну, їх ускладнень (храп, апное), впроваджує в практичну медицину сучасні методи діагностики та лікування.

Провідний фахівець – лікар-сомнолог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Травматологія — галузь медицини та підрозділ хірургії, що вивчає травматичні пошкодження, хвороби, пов'язані з ними, а також розробляє засоби лікування й профілактики травм.

Провідний фахівець – лікар-травматолог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Урологія - це окрема галузь сучасної клінічної медицини, яка здійснює діагностику, профілактику, лікування різних захворювань сечостатевої системи чоловіків.

Провідний фахівець – лікар-уролог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

ДЕТАЛЬНІШЕ


Флебологія - це наука, що займається лікуванням всіх видів варикозної хвороби нижніх кінцівок із застосуванням естетичних операцій і методик, які максимально зберігають вени.

Провідний фахівець – лікар-флеболог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Фізіотерапія – це область медицини, яка є складовою фізичної реабілітації, що вивчає фізіологічну дію природних і штучних фізичних факторів, а також розробляє методи їхнього лікувального профілактичного застосування.

Провідний фахівець – лікар-фізіотерапевт

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Чи потрібно мені до невропатолога?
Інколи буває запаморочення, при цьому не стабільний тиск, який доходит...
35 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Четвер, 20 січня 2022