vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

 

 

 

Алергологія – це розділ імунології та клінічної медицини, який вивчає псевдоалергічні та алергічні захворювання, реакції, їх патогенез, етіопатогенез і діагностику та розробляють методи профілактики і лікування. Зміст алергології полягає у вченні алергічних захворювань.

Провідний фахівець – лікар-алерголог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

ДЕТАЛЬНІШЕ


Андрологія - розділ медицини, що вивчає фізіологію та анатомію чоловіків, захворювання чоловічих статевих органів, методи їх лікування і профілактики. Це окрема наука, яка тісно переплетена з такими науками, як ендокринологіїя, урологія і сексопатологія.

Провідний фахівець – лікар-андролог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 


Вертебрологія - це наука про хвороби хребта. Цей розділ сучасної медицини розробляє методи лікування хвороб хребта та оточуючих його м'яких тканин. Хребет - основна частина скелета людини, навіть найменше його пошкодження несе величезну загрозу життю людини.

Провідний фахівець – лікар-вертебролог

ДЕТАЛЬНІШЕ


Гастроентерологія — розділ медицини, який вивчає органи травної системи людини, їх будову і функціонування, їх захворювання і методи лікування.

Провідний фахівець – лікар-гастроентеролог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

ДЕТАЛЬНІШЕ


Гінекологія – це розділ клінічної медицини, який вивчає фізіологію та патологію статевих органів жінки, профілактику жіночих хвороб та їх лікування.

Провідний фахівець – лікар-гінеколог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

ДЕТАЛЬНІШЕ


Дерматологія – розділ медицини, який вивчає будову і функціонування шкіри і її придатків — волосся, нігтів, а також слизових оболонок, захворювань шкіри, її придатків і слизових, методи їх профілактики і лікування.

Провідний фахівець – дерматолог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

ДЕТАЛЬНІШЕ


Дієтологія – це розділ медицини, який вивчає принципи правильного, раціонального харчування, як здорової так і хворої людини. Головним завданням дієтології є розробка дієти згідно зі станом здоров'я, віком і способом життя людини.

Провідний фахівець – лікар-дієтолог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Ендокринологія – наука про будову та функції залоз внутрішньої секреції (ендокринних залоз); про речовини, що ними виробляються (гормони) та їх дію на організм людини (або тварини); а також про захворювання, що пов'язані з порушенням функції цих залоз.

Провідний фахівець – лікар-ендокринолог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Кардіологія – це розділ медицини, що займається вивченням серцево-судинної системи людини; будови і розвитку серця та судин, їх функцій, а також всіма видами патологій, включаючи вивчення причин їх виникнення, механізмів розвитку, клінічні прояви, питання діагностики, розробки ефективних методів лікування і профілактики.

Провідний фахівець – лікар-кардіолог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Неврологія – розділ медицини, що займається питаннями виникнення захворювань центральної і периферичної нервової системи, а також вивчає механізми їх розвитку, симптоматику і можливі способи діагностики, лікування або профілактики.

Провідний фахівець – лікар-невролог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Нутриціологія - інтегративна наука, яка вивчає поживні речовини та інші компоненти, що містяться у продуктах харчування, їх дію і взаємодію, роль у підтримці здоров’я або виникненні захворювань, процеси споживання продуктів харчування).

Провідний фахівець – лікар-нутриціолог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ


Онкологія – це розділ медицини, який вивчає пухлини, їх етіологію і патогенез, механізми та закономірності виникнення і розвитку, методи профілактики та лікування.

Провідний фахівець – лікар-онколог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Оториноларингологія – це розділ медицини, який займається хворобами вуха, горла, носа, розробляє методи діагностики та профілактики.

Провідний фахівець – лікар-оториноларинголог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Ортопедія – розділ клінічної медицини, розділ хірургії, що вивчає профілактику, діагностику і лікування деформацій і порушень функцій кістково-м'язової системи, які є результатом вроджених дефектів, вад розвитку, наслідків травм або захворювань.

Провідний фахівець – лікар-ортопед

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Педіатрія – розділ медицини, що вивчає анатомію і фізіологію дитячого організму в різні вікові періоди та розробляє методи діагностики лікування та профілактики.

Провідний фахівець – лікар-педіатр

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

ДЕТАЛЬНІШЕ


Психотерапія (психоаналітика) – область медицини, яка широко застосовує психологічні знання для діагностики та лікування різного роду захворювань.

Провідний фахівець – лікар-психотерапевт, психоаналітик

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Ревматологія – це розділ клінічної медицини, що вивчає етіологію, патогенез, клінічні прояви, лікування та профілактику ревматичних захворювань.

Провідний фахівець – лікар-ревматолог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Сомнологія — розділ медицини і нейробіології, присвячений дослідженням сну, розладів сну, їх ускладнень (храп, апное), впроваджує в практичну медицину сучасні методи діагностики та лікування.

Провідний фахівець – лікар-сомнолог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Травматологія — галузь медицини та підрозділ хірургії, що вивчає травматичні пошкодження, хвороби, пов'язані з ними, а також розробляє засоби лікування й профілактики травм.

Провідний фахівець – лікар-травматолог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Урологія - це окрема галузь сучасної клінічної медицини, яка здійснює діагностику, профілактику, лікування різних захворювань сечостатевої системи чоловіків.

Провідний фахівець – лікар-уролог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

ДЕТАЛЬНІШЕ


Флебологія - це наука, що займається лікуванням всіх видів варикозної хвороби нижніх кінцівок із застосуванням естетичних операцій і методик, які максимально зберігають вени.

Провідний фахівець – лікар-флеболог

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ


Фізіотерапія – це область медицини, яка є складовою фізичної реабілітації, що вивчає фізіологічну дію природних і штучних фізичних факторів, а також розробляє методи їхнього лікувального профілактичного застосування.

Провідний фахівець – лікар-фізіотерапевт

ЗАДАТИ ПИТАННЯ 

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Дитина краде
Доброго дня! Дитині 8 років.Стала красти у батьків гроші, в школі заби...
2516 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Вівторок, 30 травня 2023