vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

×

Повідомлення

Форум доступний лише для читання
× Тема для отзывов о программе контроля веса "Контроль Метаболик"

Я схудла на 28 кг. Фото до і після схуднення.

11 років 6 місяців тому - 11 років 6 місяців тому #41 від Вікторія
Доброго дня! Хочу розповісти Вам свою історію схуднення. Під час вагітності і вигодовування дитини я набрала 30! кг ваги і важила 94 кг. Зайнята дитиною і домашніми клопотами я і не звертала на це уваги, звикла, так би мовити, до великих параметрів будучи вагітною. Трохи оклигавши, почала розуміти, що це дійсно зайва вага. Мені важко ходити - піднімаючись на 3 поверх пихтала як стара баба, постійна втома, комплекси. Пробувала худнути самостійно але на 4-5 дні мої дієти закінчували, тоді вирішила худнути за допомогою спеціалістів. Я звернулась в Аніко і не помилилась. Висококваліфіковані спеціалісти провели повноцінне дослідження стану мого організму, і на основі отриманих результатів лікар склав індивідуальну таблицю продуктів харчування які мені підходять. Я повноцінно, смачно харчувалась і схудла на 28 кг за 4,5 місяці. Зараз, коли я схудла, я ніколи не повернусь до старого режиму харчування, коли їла без міри некорисні і навіть шкідливі продукти. Звичайно були і фізичні навантаження. Так як у мене маленька дитина я просто багато ходила з коляскою. І як каже Наталія Георгіївна, лікар завдяки якому я схудла, програма Метаболік контоль - це не дієта, а стиль життя. Я завжди почуваюсь свіжою, перебуваю у гарному настрї і забула про постійну тяжкість у животі, адже ми є тим що ми їмо. Безмежно вдячна Наталії Георгіївні Шумлянській, щирій людині, хорошому спеціалісту, яка на кожній консультації повністю віддається пацієнту, дає слушні поради для схуднення, морально підтримує, адже перелаштувати свій організм на новий режим дуже тяжко. Але яка солодка перемога! У тебе шалена сила волі, ти змогла. Схуднути првильно і без шкоди для здоров"я можливо! Не потрібно морити себе голодом, потрібно просто правильно харчуватись.


Вкладення DSC00231.JPG не знайдено




Вкладення DSC01140_2012-10-09.JPG не знайдено

Долучення:
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

brandschutzhelfer bg
bg brandschutzhelferlehrgang zum brandschutzhelfer brandschutzhelfer...
250 Переглядів
відповідей
Опубліковане в П'ятниця, 05 квітня 2024