vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Prev Next

"Исскуство и красота не могут быть отделены от здоровья"
Цицерон

На сторінках багатьох журналів, у теле та радіоефірах активно обговорюється проблема краси та здоров'я. Однак автори при цьому обмежуються однобічним баченням та підходами до вирішення проблем: чудо-ліки, модні дієти, суперефективні методи.

Виявляється кожен може мати ідеальну вагу, гарне самопочуття і не скаржитися на здоров'я без дієт, голодувань, прийому БАДів чи якихось додаткових препаратів.

Ми хочемо запропонувати нашим пацієнтам принципово новий підхід до вирішення даних проблем з урахуванням новітніх надбань світової науки. Комплексна програма відновлення обміну речовин, корекції фігури "Контроль метаболік", враховує індивідуальні та генетичні показники, стан організму. 

Програма "Контроль Метаболік" (детальніше про програму) це налаштування хімічних процесів, що відбуваються в організмі шляхом правильної організації збалансованого харчування, виведення шлаків з організму, дозованого фізичного навантаження та психопрофілактики. Застосування спеціальних технологій персональної діагностики та методів детоксикації організму відновлять правильний обмін речовин у Вашому організмі і гарантують поступове схуднення і гарне самопочуття.

Програма складається з простих кроків, що доступні кожному, і не потребує прийому медичних препаратів.

1. Діагностика.  Комплексний підхід дозоляє оцінити стан обмінних процесів у Вашому організмі та їх вплив на здоров'я. Індивідуальні показники та об'єктивний статус організму визначаються за допомогою:

 • аналізу біохімічних показників крові,
 • визначення гормонального дзеркала організму,
 • методу біоелектричної імпедансометрії (визначення кількості води в організмі, кісткової маси, вісцерального жиру, маси м'язів та біологічного віку),
 • аналізу крові на амінокислотний спектр (швидкісна рідинна хроматографія),
 • тестів на харчову непереносимість Imu Pro,
 • Lipidgen - аналіз генів, що контролюють жировий обмін.

2. Індивідуальні рекомендації. Для кожного пацієнта, без виключення, розробляється індивідуальна програма з врахуванням персональних показників крові і загального статусу організму, що включає.

 • формування індивідуальної науково обгрунтованої програми збалансованого харчування,
 • рекомендації по детоксикації організму,
 • індивідуальна програма дозованого фізичного навантаження (аеробні та анаеробні вправи),
 • психотерапія та психокорекція,
 • аналіз води та рекомендації щодо покращення її якості та нормалізації водного балансу організму.
 • майстер-клас по технології приготування їжі. 

3. Консультації. Консультації та динамічне спостереження за пацієнтом на протязі 5 - 6 місяців фахівцями: гастроентерелогом-дієтологом, нутрициологом, інструктором по фітнесу та лікувальній фізкультурі (ЛФК). Інтегральний комплексний підхід багаторівневої корекції обмінних процесів організму (контроль показників організму, аналіз відновлення обмінних процесів, візуальне спостереження із періодичним визначенням складу тіла) гарантує нормалізацію фізіологічних показників організму та схуднення від 10 до 30 відсотків від початкової ваги на протязі декількох місяців із покращенням загального самопочуття.

Особливістю програми є те що пацієнти, які беруть участь у програмі не повинні дотримуватись строгої дієти та голодувати, тобто не важливо скільки ви їсте, важливо як ви їсте і що ви їсте! Будьте здоровими, красивими та успішними!

Вже через 1,5 - 2 місяціподаруємо Вам нову якість життя та красиву фігуру. Для того, щоб щось змінити в першу чергу потрібно змінити себе

З любов'ю Н. Шумлянська
Лікар, дієтолог-нутріциолог.
Керівник медичного центру "Аніко"

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

www.NoxProxy.com | High Quality IPv6 Proxy | Rotat
<b>http://www.NoxProxy.com | Residential or Mobile IPv6 Proxy<...
118 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Середа, 22 травня 2024