estetik

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Лікарі гінекологи медичного центру "АНІКО" готові прикласти максимум зусиль для збереження і підтримки жіночого здоров'я.

Лікування проводиться тільки кваліфікованими фахівцями, що мають багаторічний досвід роботи з пацієнтами, і досконало володіють новітніми методами діагностики та лікування. Адже безліч гінекологічних захворювань на ранніх стадіях мають слабко виражені симптоми, які важко помітити вчасно, потрапляючи до лікаря вже із запущеною хворобою.

Наші лікарі мають великий досвід:

  • лікування дисплазії шийки матки,
  • лікування ерозії шийки матки,
  • лікування інфекційних захворювань,
  • діагностики та супроводу вагітності. 

Наш досвід та сучасне обладнання дозволяють не пропустити жодного симптому та вчасно і якісно провести лікування. Постійна участь спеціалістів АНІКО у наукових та практичних семінарах та впровадження іноваційних методик (наприклад, TrueScreen) підтверджує їх професіоналізм.

Первинна консультація гінеколога включає в себе: збір анамнезу (лікар уважно вислуховує скарги для формування історії хвороби), огляд на кріслі, додаткові обстеження та процедури за необхідності.

На основі цього гінеколог може оцінити стан здоров'я пацієнтки і поставити попередній діагноз. При необхідності призначаються додаткові обстеження чи процедури: УЗД і аналізи, які можна буде здати у нашому медичному центрі.

Лікарі гінекологи медичного центру "АНІКО"
допоможуть із жіночими проблемами.
Попередній запис за тел. (0362) 43-98-93, 68-49-49,
(067) 364-31-08

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

З кого почати обстеження?
Добрий день! Я чітко впевнена,що мені потрібно до трьох лікарів(не с...
49 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Понеділок, 21 вересня 2020