vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Prev Next

У сексології термін потенція відноситься до чоловічої сексуальності, у широкому розумінні це можливість вести нормальне статеве життя. Надмірна жирова клітковина (надлишкова вага) у чоловіків - не просто шар жиру, це ще ризик розвитку імпотенції та непліддя через зростання кількості жіночих статевих гормонів, а саме - естрадіолу.

У чоловіків в нормі в невеликій кількості в тестикулах утворюються естрогени та відбувається перетворення в естрогени андрогенів (чоловічих статевих гормонів), таких як тестостерон і андростендіон в периферичних тканинах. У дорослого чоловіка за добу утворюється 40 мкг естрадіолу (жіночого статевого гормону) з них 25 % - в яєчках і 75 % - в переферичних тканинах, особливо в жировій.

Тому коли чоловік набирає зайву вагу (калькулятор для перевірки зайвої ваги), у нього збільшується жирове депо, і відповідно, зростає рівень естрогенів. 

Спочатку організм намагається це компенсувати, починає виробляти більше андрогенів у тестикулах і корі надниркових залоз, але поступово їх можливості вичерпуються, і відбувається зміщення гормонального фону у бік переважання естрогенів.

Результат такого дизбалансу розвиток імпотенції через низький рівень тестостерону, та недостатності сперматогенезу через надмірну кількість естрадіолу.

Крім того розвивається низка патологій пов'язаних з серцево-судинною, нервовою системою, передміхуровою залозою. З'являються великі жирові накопичення, сила і м'язова маса поступово знижуються, настрій різко погіршується аж до впадіння в депресію, погіршується пам'ять .

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Мірингопластику
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи є у вас мірингопластика?...
47 Переглядів
відповідей
В Лор
Опубліковане в Субота, 18 березня 2023