vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Prev Next

aniko psuhcВсім нам зрозуміло, навіщо звертатися до лікаря. Він лікує тіло. Для повноцінного та щасливого життя тільки фізичного здоров'я не достатньо. Тому є таке поняття, як психічне здоров'я (яке, до речі, тісно пов'язане з фізичним).

ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ'Я - це не тільки відсутність психічних розладів (якими займається психіатр). Це стан благополуччя, в якому людина реалізовує свої здібності, може протистояти стресам, продуктивно працювати і приносити користь суспільству. Лікуванням психічних захворювань та їх проявів займається лікар

ПСИХІАТР. Для цього він може застосовувати певні медпрепарати.

ПСИХОЛОГ, на відміну від психіатра, - це фахівець із гуманітарною освітою, спеціальність якого не пов'язана з медициною. Він працює зі здоровими людьми, психіка яких знаходиться в межах норми. Звернення за допомогою до такого спеціаліста не є показником слабкості чи ознакою психічного відхилення, адже кожен з нас може опинитися в складній життєвій ситуації або зіткнутися з важким внутрішнім станом. Зустріч із психологом буде корисною, коли ви переживаєте особисту кризу, кризу в стосунках або конфлікт чи інші складні ситуації і впоратись із цим самотужки в даний момент тяжко.

Психолог не буде давати порад. Він допомагає знайти вихід, здобути власний ресурс. Він не оцінюватиме вас, не буде ставити діагноз чи дорікати за нібито соціально неприйнятні почуття, такі як страх, провина чи сором, сльози, злість та ін. Психологія розглядає всі почуття важливими і, більше того, вважає їх цінною інформацією для роботи з особистістю. Адже дуже часто непережиті, неусвідомлені, заблоковані в тілі почуття перетворюються в невроз і соматичні захворювання. Тому причиною для звернення до практичного психолога можуть бути і різні соматичні симптоми, які мають психологічні корені.

В результаті тривалої роботи людина навчається прислухатися до себе та розуміти мову свого тіла і відчуттів, їх природу, краще розуміти не тільки себе, а й інших, легше справлятися з життєвими труднощами і головне - приходить усвідомлення своїх істинних потреб, та отримання того, що справді надихає, робить енергійнішим та щасливішим.

Лікар і психолог по-різному дивляться на ваше захворювання, тому сучасні лікарі часто можуть радити пацієнту паралельно роботу і з психологом.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Дитина краде
Доброго дня! Дитині 8 років.Стала красти у батьків гроші, в школі заби...
2516 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Вівторок, 30 травня 2023