estetik

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ


Шановні пацієнти для Вашої безпеки та зрозучності пропонуємо 
онлайн консультації провідних спеціалістів
за додаткової інформацією
звертайтесь по телефону 067 364 31 08

Комбінований пренатальний скринінг вагітності за європейськими стандартами

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Відеоендоскопія ЛОР органів

Prev Next

aniko gidrozГіпергідрозом називають підвищене потовиділення. Взагалі потовиділення - це нормальний фізіологічний процес, з яким ми стикаємося в повсякденному житті щодня. Коли потовиділення в нормі, воно не викликає особливих незручностей і хвилювань. Але коли потовиділення підвищується, це стає проблемою, особливо для людей публічних професій.

І справа не тільки в естетичній стороні питання. Найбільш ефективний і безпечний метод лікування гіпергідрозу - ін'єкції ботоксу або диспорту. Такий метод вважається золотим стандартом лікування підвищеного потовиділення.

Принцип дії даних препаратів полягає в блокуванні нервового імпульсу, що йде до потової залози, через що вона перестає виділяти піт. Після однієї внутрішньошкірної ін'єкції одного з препаратів в проблемну зону її вдається «висушити» більш ніж на півроку. Такий спосіб давно зарекомендував себе як найефективніший, надійний і простий, а головне - безпечний метод боротьби з гіпергідрозом.

У медичному центрі АНІКО швидко та безпечно з використанням сучасного обладнання та сертифікованих матеріалів позбавлять від проблеми надмірного потовиділення. Запис на консультацію за телефонами (0362) 43-98-93, (0362) 636-000, (067) 364-31-08

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Лікування нирок
Які краще приймати ліки при болі в нирках якщо канефрон не допомагає?...
35 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Субота, 23 травня 2020