vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Prev Next

aniko serce vagaНадлишкова вага може викликати не лише комплекси, але й проблеми зі здоров’ям. Мова йде, зокрема, про артеріальну гіпертензію. Цей факт має чітке пояснення. Як відомо, у людей з надлишковою жировою масою компенсаторно підвищується рівень інсуліну в крові.

При чому надлишковий інсулін сприяє зворотному всмоктуванню натрію та калію в ниркових канальцях, що, в свою чергу, підвищує непериферичний опір судин з метою забезпечення нормального кровоточу. Організм змушений вмикати стимуляцію артеріального тиску. Як результат - гіпертонічна хвороба, яка потребує постійного прийому гіпотензивних препаратів. Інші ризики, які очікують на товстунів, - це ішемічна хвороба серця, інсульт, інфаркт. Причиною цих недуг в більшості випадків є підвищений рівень холестерину.

Як показує досвід дієтологів, правильне збалансоване харчування може суттєво вплинути на рівень «поганого» холестерину. Але не варто забувати, що холестерин високої щільності потрібен організму для нормального функціонування.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Дитина краде
Доброго дня! Дитині 8 років.Стала красти у батьків гроші, в школі заби...
2516 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Вівторок, 30 травня 2023