estet

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Лазерна епіляція – це метод, що зупиняє ріст волосся назавжди

Видалення капілярних судин. Унікальна технологія ThermaVein

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Відеоендоскопія ЛОР органів

Prev Next

aniko serce vagaНадлишкова вага може викликати не лише комплекси, але й проблеми зі здоров’ям. Мова йде, зокрема, про артеріальну гіпертензію. Цей факт має чітке пояснення. Як відомо, у людей з надлишковою жировою масою компенсаторно підвищується рівень інсуліну в крові.

При чому надлишковий інсулін сприяє зворотному всмоктуванню натрію та калію в ниркових канальцях, що, в свою чергу, підвищує непериферичний опір судин з метою забезпечення нормального кровоточу. Організм змушений вмикати стимуляцію артеріального тиску. Як результат - гіпертонічна хвороба, яка потребує постійного прийому гіпотензивних препаратів. Інші ризики, які очікують на товстунів, - це ішемічна хвороба серця, інсульт, інфаркт. Причиною цих недуг в більшості випадків є підвищений рівень холестерину.

Як показує досвід дієтологів, правильне збалансоване харчування може суттєво вплинути на рівень «поганого» холестерину. Але не варто забувати, що холестерин високої щільності потрібен організму для нормального функціонування.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Аденоїди в дитини
Доброго дня!Дитині 6 років(через 20 днів),В неї лоскоче в носі,сухість...
114 Переглядів
відповідей
В Лор
Опубліковане в П'ятниця, 05 липня 2019