vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Prev Next

m mДумаю, я не відкрию секрет, якщо скажу про те, що кожна жінка, та навіть більшість юних дівчат, хоча б один раз в житті сиділи на дієті. Суть проблеми полягає в тому, що немає універсального підходу до вирішення проблеми схуднення. У кожної людини набір ваги виникає з різних причин, а отже і підхід повинен бути індивідуальним.

Я хочу завірити вас, як лікар з великим досвідом роботи в області корекції надлишкової ваги, що худнути можна без насилля над організмом. У більшості людей процес схуднення асоціюється з голодом, строгими обмеженнями і т.п. Замість цього я пропоную всім програму «Контроль метаболік», яка врахує всі причини збою в роботі вашого організму і саме на цій основі буде сформований цілісний алгоритм дії на патологічні аспекти метаболізму.

Ця програма буде розроблена тільки для вас і врахує всі особливості: не тільки пов’язані з ожирінням, але і соціальні умови, традиції вашої кухні, психологічні аспекти та інше. Ми побудуємо з вами логічну систему, яка буде зрозуміла вам. Досвід роботи програми більше 10 років і та велика кількість пацієнтів, які успішно справилися з проблемою надлишкової ваги переконає вас, що схуднути можна.

Тепер перший крок за вами!

Ваша Н.Шумлянська – лікар гастроентеролог-дієтолог

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Дитина краде
Доброго дня! Дитині 8 років.Стала красти у батьків гроші, в школі заби...
2516 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Вівторок, 30 травня 2023