estetik

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Комбінований пренатальний скринінг вагітності за європейськими стандартами

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Відеоендоскопія ЛОР органів

Prev Next

m mДумаю, я не відкрию секрет, якщо скажу про те, що кожна жінка, та навіть більшість юних дівчат, хоча б один раз в житті сиділи на дієті. Суть проблеми полягає в тому, що немає універсального підходу до вирішення проблеми схуднення. У кожної людини набір ваги виникає з різних причин, а отже і підхід повинен бути індивідуальним.

Я хочу завірити вас, як лікар з великим досвідом роботи в області корекції надлишкової ваги, що худнути можна без насилля над організмом. У більшості людей процес схуднення асоціюється з голодом, строгими обмеженнями і т.п. Замість цього я пропоную всім програму «Контроль метаболік», яка врахує всі причини збою в роботі вашого організму і саме на цій основі буде сформований цілісний алгоритм дії на патологічні аспекти метаболізму.

Ця програма буде розроблена тільки для вас і врахує всі особливості: не тільки пов’язані з ожирінням, але і соціальні умови, традиції вашої кухні, психологічні аспекти та інше. Ми побудуємо з вами логічну систему, яка буде зрозуміла вам. Досвід роботи програми більше 10 років і та велика кількість пацієнтів, які успішно справилися з проблемою надлишкової ваги переконає вас, що схуднути можна.

Тепер перший крок за вами!

Ваша Н.Шумлянська – лікар гастроентеролог-дієтолог

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

огляд на кріслі
Доброго вечора!Чи потрібно робити огляд вагітної на 37 тижні на кріслі...
52 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Середа, 04 грудня 2019