estet

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

aniko makiДорогі колеги!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

Роль медиків в суспільстві переоцінити важко, адже у Ваших руках найцінніший дар людини – її здоров’я та життя. Ми насправді щасливі лише тоді, коли наші рідні та близькі здорові.

Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, високий професіоналізм, повагу та чуйність до пацієнтів, за врятовані життя. Бажаю здоров’я вам, вашим родинам, вашим пацієнтам.

Зі святом вас!

 

m mДумаю, я не відкрию секрет, якщо скажу про те, що кожна жінка, та навіть більшість юних дівчат, хоча б один раз в житті сиділи на дієті. Суть проблеми полягає в тому, що немає універсального підходу до вирішення проблеми схуднення. У кожної людини набір ваги виникає з різних причин, а отже і підхід повинен бути індивідуальним.

Я хочу завірити вас, як лікар з великим досвідом роботи в області корекції надлишкової ваги, що худнути можна без насилля над організмом. У більшості людей процес схуднення асоціюється з голодом, строгими обмеженнями і т.п. Замість цього я пропоную всім програму «Контроль метаболік», яка врахує всі причини збою в роботі вашого організму і саме на цій основі буде сформований цілісний алгоритм дії на патологічні аспекти метаболізму.

Ця програма буде розроблена тільки для вас і врахує всі особливості: не тільки пов’язані з ожирінням, але і соціальні умови, традиції вашої кухні, психологічні аспекти та інше. Ми побудуємо з вами логічну систему, яка буде зрозуміла вам. Досвід роботи програми більше 10 років і та велика кількість пацієнтів, які успішно справилися з проблемою надлишкової ваги переконає вас, що схуднути можна.

Тепер перший крок за вами!

Ваша Н.Шумлянська – лікар гастроентеролог-дієтолог

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

колоноскопія
Чи можна зробити колоноскопію безболісно?...
2 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Четвер, 20 червня 2019