estet

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

aniko makiДорогі колеги!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

Роль медиків в суспільстві переоцінити важко, адже у Ваших руках найцінніший дар людини – її здоров’я та життя. Ми насправді щасливі лише тоді, коли наші рідні та близькі здорові.

Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, високий професіоналізм, повагу та чуйність до пацієнтів, за врятовані життя. Бажаю здоров’я вам, вашим родинам, вашим пацієнтам.

Зі святом вас!

 

us 13 topУльтразвукове дослідження займає провідне місце в обстеженні кульшових суглобів у новонароджених та дітей до року для діагностики будь-якої форми дисплазії або виключення цієї патології- так називається недостатність розвитку кульшових суглобу, яка призводить до порушення центрації головки бедра або її частковому / повному зсуві (підвивих / вивих).

Дисплазія має таке широке розповсюдження, що УЗД суглобів було включено до переліку обов'язкових дослідженнь новорожденних, які в цілях профілактики проводяться всім малюкам, коли виконується 1 міс або 1,5 міс.

Даний метод має декілька переваг перед іншими способами діагностики:

  • неінвазивність, тобто немає потреб в агресивних втручанях; -відсутність променевої нагрузки, як при рентгенографії;
  • можливість візуалізації хрящової і м”ягких тканин, які не доступні для рентгендіагностики до моменту появи ядра оссифікації в голівках стегнових кісток.

Також до очевидних переваг даної методики варто віднести можливість проведення функціональних проб під час обстеження, які не приносять дизкомфорту малюку та дають можливість кращого спостереження за структурами суглобу в процесі лікування.

Для профілактичного огляду кульшових суглобів УЗД оптимально проводити всім дітям у віці 4 - 6 тижнів. Суглоби в цей період в основному сформовані і доступні УЗ огляду, а виявлені зміни, під керівництвом грамотного ортопеда-травматолога, добре піддаються лікувальній корекції.

Особлива настороженність повинні проявляти батьки, у дітей яких є фактори ризику диплазії кульшових суглобів:

  • наявність диспазій у одного або обох батьків;
  • тазове передлежання під час пологів;
  • велика вага при народженні;
  • стать (частіше виявляється в дівчаток);
  • токсикоз вагітності;
  • наявність клінічних симптомів виявлених при огляді лікарів.

Підготовка до обстеження - наявність нагодованого, веселого и спокійного малюка, і зацікавленість батьків у його здоров'ї.

Метод простий у виконанні - малюк лежить на кушетці в спеціальному "гамаку", роздягнений до пояса знизу, поперемінно на одній та на іншій стороні.

Дорогі батьки нехай Ваші діти будуть здорові, а Ваші лікарі уважні!

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

колоноскопія
Чи можна зробити колоноскопію безболісно?...
2 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Четвер, 20 червня 2019