vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Prev Next

12 жовтня у всьому світі відзначається День боротьби з артритом ( World Arthritis Day ), що проводиться за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), починаючи з 1996 року . Основними цілями цього дня є привернення уваги широкої громадськості по всьому світу до проблеми ревматологічних захворювань, підвищення інформованості про артрити у всіх його формах, об'єднання зусиль лікарів, пацієнтів та громадськості у напрямку вирішення питань профілактики, ранньої діагностики, медичної і соціальної реабілітації хворих на цю недугу.

Артрит - серйозне запальне захворювання суглоба або декількох суглобів, яке при відсутності лікування призводить не тільки до больових відчуттів та обмеження руху, але і до інвалідності та втрати працездатності.

Причини появи хвороби різні і є більше 100 видів артритів, найпоширенішими є ревматоїдний артрит і остеоартроз. Найнебезпечнішим є те, що запальні захворювання суглобів можуть уражати всі вікові категорії людей, а особливо вражають працездатне населення віком від 30 до 50 років.

При чому не завжди хвороби суглобів можна розпізнати відразу через їх прихованость симптоматики і «маскування», а в подальшому ці пацієнти потребують тривалого і постійного лікування , медичної реабілітації і соціальної адаптації. Тому для ефективного лікування і покращення життя пацієнтів такою важливою є саме рання діагностика запальних захворювань суглобів, вчасне звернення до фахівця !

МЦ " АНІКО" приєднується до всесвітної акції привернення уваги до проблем артритів і проводить акцію

з 11 по 13 жовтня - 15% на консультацію лікаря-ревматолога і ультразвукове дослідження суглобів!

Рання діагностика - запорука ефективного лікування !

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Дитина краде
Доброго дня! Дитині 8 років.Стала красти у батьків гроші, в школі заби...
2516 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Вівторок, 30 травня 2023