estetik

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Комбінований пренатальний скринінг вагітності за європейськими стандартами

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Відеоендоскопія ЛОР органів

Prev Next

Варикозна хвороба є хронічним захворюванням схильним до прогресування. Варикозна хвороба має безліч різних форм і різновидів, тому чітко встановлених стандартів і тим більше прийнятих протоколів лікування не існує, і навряд чи з’являться найближчим часом.

Існує величезна кількість методик і методів лікування варикозної хвороби, починаючи від малоінвазивної (амбулаторної) хірургії до тотальної флебектоміі (видалення вен) з тривалим періодом реабілітації. Тому вибір залежить від досвіду хірурга, матеріально-технічної бази клініки і прихильності флеболога до певної методики.

Молодими хірургами флебологами сьогодні успішно застосовується гемодинамічна корекція венозного кровотоку, в основу якої покладено CHIVA-метод Клода Франчесці.

Відмінною рисою даного методу від традиційної венектоміі є не тотальне видалення магістральних підшкірних вен, а розумна ліквідація венозних рефлюксів (зворотного струму крові), за рахунок усунення неспроможних (непрацюючих) клапанів, тобто головної причини формування хвороби.

Навіщо наносити травму пацієнту, без розбору і всім в підряд видаляти стовбури магістральних підшкірних вен від паху до щиколотки? Тим більше, за даними статистики та УЗ-діагностики причина варикозу не завжди пов’язана зі стовбуровим рефлюксом по великій підшкірній вені або по малій підшкірної вені. Чи варто видаляти те, що створено природою для виконання певної ролі? Використовуючи венозберігаючі технології, можна домогтися зникнення всіх симптомів і проявів варикозної хвороби, і головне, при цьому зберегти і відновити функцію вен. Ви ж не станете видаляти хворий зуб, якщо його можна вилікувати? Відповідь на це питання очевидна. Очевидно і те, що ефект венозберігаючих операцій підтверджений багаторічним досвідом і кількістю вилікуваних пацієнтів в клініках Європи а відтепер і в України.

Основними перевагами методу є:

  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта і типу варикозної хвороби,
  • Малотравматичність
  • Операція без видалення магістральних підшкірних вен,
  • Висока ефективність методу лікування та найменший відсоток рецидивів,
  • Можливість проведення операції в амбулаторних умовах під місцевим знеболенням,
  • Відновлення працездатності в короткі терміни, (6-8 днів),
  • Косметичний ефект,
  • Низька вартість операції, (3000-3500 грн).

Додаткову інформацію та консультацію з даного питання Ви можете отримати в лікаря-консультанта МЦ АНІКО.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Венеричні захворювання
Доброго дня. Яка вартість здачі аналізів на венеричні та грибкові захв...
126 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Четвер, 28 травня 2020