vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Prev Next

Від власних рулад по десять разів за ніч прокидалася. Я дуже вдячна чоловікові за терпіння і делікатність - він ніколи не скаржився, не лаяв мене, не штовхав по ночах. Міг тільки тихенько погладити по плечу зі словами: «Оксаночко, дорога, перевернися». Щоб він зважився мене розбудити, повинно було відбутися щось з ряду геть. Дізнавшись про те, що в Києві існує Лабораторія сну і можна назавжди позбутися від хропіння, я поїхала туди разом з чоловіком.


 - До нас частіше звертаються чоловіки, - пояснює президент Української асоціації медицини сну, кандидат медичних наук, доцент кафедри кардіології і функціональної діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика Юрій Погорецький. – : « люди, що хропуть,  як правило, не пов'язують свої підвищені показники тиску та цукру в крові з порушеннями сну. Але як тільки людина починає спати в масці, вона не тільки відзначає, що висипається, але і позбавляється від багатьох проблем зі здоров'ям »

     Хропіння - це не тільки неприємні звуки, які заважають спати чоловікові або дружині. Від нього в першу чергу страждає сам хропун. Причому людина може навіть не усвідомлювати, чому відчуває себе розбитою протягом дня, засинає, сівши в зручне крісло, чому в неї раптово початок «скакати» тиск ...


 - Під час сну розслабляються м'язи глотки і перекривають шляхи, по яких повітря надходить у легені, - таким чином виникає хропіння, - пояснює Юрій Погорецький. - Сплячий насилу втягує повітря, з'являються гучні рокітливі звуки. Але більш небезпечно те, що в організм надходить недостатня кількість кисню, а значить, страждають мозок і всі інші органи. З часом у хропунів навіть починаються зупинки дихання, які можуть тривати хвилину, і навіть більше - їх буває до 400-500 за ніч! Такий стан називається синдромом нічного апное. Кисневе голодування (гіпоксія) призводить до підвищення артеріального тиску, зростання рівня цукру в крові. Людина, що хронічно не висипається гірше працює, у неї знижена увага. Вона відчуває себе розбитою, хворою і з часом дійсно такою стає. Більше того, будь-яка зупинка дихання може закінчитися смертю.


Золотим стандартом діагностики порушень сну є полісомнографія. Щоб її провести, палати в Лабораторії сну обладнані спеціальними апаратами, які показують дані роботи всього організму сплячого. Допомогти ж хропунам дозволяє СІПАП-терапія: під час сну подається через маску під тиском повітря, що відкриває ослаблі м'язи глотки, неба і гортані. Через якийсь період вони приходять в тонус. Якщо протягом дев'яти місяців користуватися маскою кожну ніч, потім можна спати без неї кілька разів на тиждень. При цьому не буде ні хропіння, ні зупинок дихання. Такі результати ми бачимо у всіх наших пацієнтів.

Лабораторія сну працює вже більше п'яти років, - каже Юрій Погорецький. - Філії відкриті також у Донецьку, Рівному та Одесі. Ми призначаємо СІПАП-терапію пацієнтам від трьох до 83-х років. Проблеми з диханням бувають навіть у маленьких дітей. І маска, в яку повітря подається під тиском, здатна в більшості випадків їх вирішити. Коли людина спить, відбувається тонізація м'язів глотки. 

Через рік після початку застосування СІПАП-терапії людина може пробувати обходитися без маски. Запевняю, що хропіння точно не буде, та й якість сну залишиться таким же високим, як  і з апаратом. СІПАП-терапію у нас пройшли тисяча осіб. П'ятдесят з них вже сплять без апарату. У них відновилося дихання, м'язи глотки тепер в тонусі. Багато наших пацієнти не відмовляються від використання маски, а вдаються до неї раз на тиждень - для профілактики або після важкого дня.


 - Я навіть за кордон беру з собою апарат - на митниці, правда, доводиться пред'являти сертифікати, але це ж не складно, - додає Оксана. - Найцікавіше, що апаратом цікавляться тільки наші митники. В Європі його впізнають навіть по футляру. Там, виявляється, він досить поширений.


 - Якщо людина не висипається, у неї сповільнюється обмін речовин, а значить, збільшується вага, - додає Юрій Погорецький. - Коли сон відновлюється і організм починає працювати нормально, злагоджено, більшість наших повних пацієнтів відзначають, що втрачають зайві кілограми. От і Оксана вже позбулася дев'яти. Думаю, з часом вона ще трохи скине. Це теж позитивно позначиться на її самопочутті.

- Як же я рада, що, вдавшись до СІПАП-терапії, стала худнути. Все більше собі подобаюся, коли дивлюся в дзеркало. Після того як у мене відновився сон, прийшли в норму і тиск, і рівень цукру в крові. Я насолоджуюся життям, активно працюю, спілкуюся з дітьми, ще більше люблю чоловіка. Знаєте, знайомі мене запитують: чому я так відверто розповідаю про те, що хропіла і тепер сплю в масці. А я готова поділитися цим з усім світом, адже впевнена: є люди, які соромляться навіть лікарю розповісти про свою проблему, не можуть зрозуміти, що їм робити, і знаходяться на межі загибелі. Мені хочеться їм допомогти. Хочеться, щоб вони почали знову повноцінно спати і жити.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Мірингопластику
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи є у вас мірингопластика?...
46 Переглядів
відповідей
В Лор
Опубліковане в Субота, 18 березня 2023