vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

  1. Олеся
  2. Дерматолог
  3. Неділя, 08 липня 2018
  4.  Підписатися через email
Доброго дня, а чи спеціалізуєтеся ви на трихології? Якщо так, то скільки буде коштувати огляд і консультація, в мене проблеми зі шкірою голови та волосяними фолікулами, тривале випадіння волосся (місцеві дерматологи поставили діагноз себорейний дерматит), обстеження організму не виявили якихось вагомих порушень (хоча близько 6 років тому мала проблему з менструальним циклом, 9 місяців не було місячних, та вже давно все в нормі). Зараз добре харчуюсь, начебто немає особливого стресу, проте незважаючи брудне чи вимите волося постійно відчуваю біль глибоко в шкірі, маю підозру що це якийсь грибок доїдає мої волосяні фолікули і робить їх нежиттєздатними :(, користувалась багатьма лікувальними шампунями, ефекту нема, волосся жахливо потоншало. Чи стикались ви з подібним, чи зможете допомогти?
Коментар
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
Відповідь прийнята Pending Moderation
Доброго дня!
Так, ми займаємось проблемами випадіння волосся. В тому числі і інфекційного генезу, якщо такий момент присутній. Можливо є необхідність в додаткових обстеженнях, аналізу на паразитарний грибок, якщо присутні клінічні покази до останнього. Всі необхідні аналізи та обстеження лікар зможе призначити після огляду та ретельно зібраного анамнезу.
Будемо раді Вам допомогти!
Телефони для попереднього запису та довідок:
(0362) 43-98-93, (0362) 636-000, (067) 364-31-08
Коментар
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
  1. більше, ніж місяць тому
  2. Дерматолог
  3. # 1
  • Сторінка :
  • 1


На це повідомлення ще не було створено ніяких відповідей.
Будьте першим, хто відповість на нього.
Ваша відповідь
Капча
Перш ніж Ваше питання буде опубліковано, для захисту нашого веб-сайту від роботів і неавторизованих скриптів ми вимагаємо, щоб Ви ввели нижче код кептчи.
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru