vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

  1. Таня
  2. Дитячий невролог
  3. П'ятниця, 28 жовтня 2016
  4.  Підписатися через email
Доброго дня!
Розшифруйте, будь ласка, дані НСГ для дитини в 4 з половиною місяця:
Бокові шлуночки мозку на рівні передніх рогів: правий 5,7; лівий 6,9; Бокові шлуночки мозку на рівні задніх рогів: не розширені; Скроневі рога не розширені. Судинні сплетення: праве 6,3; ліве 6,5. Контури чіткі, нерівні, симетричні, ехогенність звичайна, структура неоднорідна.
Порожнина прозорої перетинки не розширена. Третій шлуночок 3,3мм. Четвертий шлуночок не розширений. Базальна цистерна не розширена. Порожнина Верге не розширена. Міжпівкульна борозна 3,6мм. Ехогенність МПБ - однорідна, анехогенна. Субарахноїдальні простори: правий 2,3мм; лівий 2,6мм. Індекс резистентності 0,69. Індекс Евандса 0,36. Кровотік по вені Галена 13,4см\с.
Дитина відносно спокійна, вчиться повертатися на боки, голівку тримає добре. Скажіть, будь ласка, дані НСГ є нормою, чи є якісь відхилення? Чи потрібне лікування? І чи потрібно повторно робити НСГ у 6 місяців? Чи зміняться показники НСГ, згідно віку дитини? Дуже дякую.
Коментар
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
Відповідь прийнята Pending Moderation
Доброго дня!
За даними НСГ у дитини мають місце гемоліквородинамічні розлади без підвищення внутрішньочерепного тиску: розширення бічних шлуночків (N до 2.0 мм ), судинних сплетінь (N до 5.0 мм), міжпівкульної борозни (N до 2.8 мм). Розміри показників не залежать від віку дитини. Лікування потрібне, результати лікування визначить контрольна нейросонографія.
З повагою, МЦ «АНІКО»!
Коментар
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
  1. більше, ніж місяць тому
  2. Дитячий невролог
  3. # 1
  • Сторінка :
  • 1


На це повідомлення ще не було створено ніяких відповідей.
Будьте першим, хто відповість на нього.
Ваша відповідь
Капча
Перш ніж Ваше питання буде опубліковано, для захисту нашого веб-сайту від роботів і неавторизованих скриптів ми вимагаємо, щоб Ви ввели нижче код кептчи.
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru