estetik

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.
  1. Віта
  2. Алерголог
  3. П'ятниця, 18 березня 2016
  4.  Підписатися через email
Доброго дня! Підскажіть будь ласка що нам робити і до кого звернутися, моєму сину 4 роки з 1 року почав хворіти бронхітами з 2-х було кілька ларенгітних приступів але рятувалися ношпою, минулого літа були у солотвино ніби з бронхітами легше, але цілу осінь кашляли, здали аналізи на алергії педіатричну панель результати показали алергію на пилючкового кліща, нас направили в обласну лікарню лікар назначив монтел, пили місяць було легше, виконуємо всі вкажівки лікаря щодо гігієни, а дитина знову кашляє і до того ж допомагають тільки антигістамінні (лоратадин), п'єм уже місяць тільки перестаєм знову гірше, найгірше тоді коли дитина просто побігає починає кашляти і жаліється що чухається горло і піднебіння! Скажіть будь ласка що нам робити до кого звернутися, чи є у Вас якесь обладнання що може діагностувати що з ним??? ДУЖЕ ДЯКУЮ!
Коментар
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
Відповідь прийнята Pending Moderation
Доброго дня!
Вам необхідно пройти консультацію у алерголога. Тільки після ретельного обстеження та огляду, лікар зможе визначити подальшу тактику лікування. Звертайтеся, будемо раді Вам допомогти! Запис на прийом проводиться за номерами телефонів: (0362) 43-98-93, (0362) 68-49-49, (067) 364-31-08.
З повагою, МЦ «АНІКО»!
Коментар
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
  1. більше, ніж місяць тому
  2. Алерголог
  3. # 1
  • Сторінка :
  • 1


На це повідомлення ще не було створено ніяких відповідей.
Будьте першим, хто відповість на нього.
Ваша відповідь
Капча
Перш ніж Ваше питання буде опубліковано, для захисту нашого веб-сайту від роботів і неавторизованих скриптів ми вимагаємо, щоб Ви ввели нижче код кептчи.
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Тріщина після родів
Доброго дня. 10 днів тому народила дитину, а 3 дні тому коли іду в туа...
177 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Субота, 17 жовтня 2020