vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

  1. Антон
  2. Сомнолог - спеціаліст з питань діагностики та лікування порушень сну
  3. Вівторок, 11 березня 2014
  4.  Підписатися через email
Доброго дня. Скажіть будь-ласка, на сайті пише що можна продіагностувати храп в домашніх умовах, скільки це коштує? Чи можна лікувати храп безпосередньо в Рівному, щоб нікуди не їхати і всі послуги отримати на місці?
Коментар
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
Відповідь прийнята Pending Moderation
Доброго дня, шановний Антоне!

Згідно визначених рекомендацій Української асоціації лікарів сомнологів, а також рекомендацій Європейської асоціації науковців, в нашому центрі проводиться діагностика порушень сну (храп, апное та ін).
Вам необхідно записатись на консультацію до лікаря сомнолога, який після об’єктивного обстеження запропонує Вам метод діагностики з метою визначення причин порушень сну. Проведення обстежень дасть підставу для рекомендацій та підходів для вирішення Вашої проблеми.
На сьогодні проблема лікування храпу успішно реалізується (див. лікування храпу та апное http://aniko-mc.com/obstezhennja-metodiki-ta-algoritmi/kompleksne-likuvannja/diagnostika-i-lechenie-hrapa-ostanovki-dyhanija-vo-sne-apnoe.html).

Діагностика може проводитись в домашніх умовах (при підписанні договору необхідно мати при собі паспорт). Вартість обстеження може коливатись від 850 грн до 1200 грн в залежності від необхідності в додаткових обстеженнях серцево-судинної системи та ін.

З повагою, лікар сомнолог МЦ «АНІКО»
Коментар
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
Відповідь прийнята Pending Moderation
Сміливо записуйтесь на консультацію, 80 грн я заплатив. Провели діагностику, порадили, що де як коли і що потрібно щоб позбавитися храпу. Вже не хроплю завдяки спеціалістам АНІКО. Ось відгук навіть залишив http://aniko.reformal.ru/proj/?ia=619580&mod=one

Звертайтесь на консультацію, а там для себе вирішите що і до чого - лікарі компетентні.
Коментар
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
  • Сторінка :
  • 1


На це повідомлення ще не було створено ніяких відповідей.
Будьте першим, хто відповість на нього.
Ваша відповідь
Капча
Перш ніж Ваше питання буде опубліковано, для захисту нашого веб-сайту від роботів і неавторизованих скриптів ми вимагаємо, щоб Ви ввели нижче код кептчи.
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru