vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

  1. Гість
  2. Психолог-психотерапевт
  3. Четвер, 23 травня 2013
  4.  Підписатися через email
Доброго дня!Маю сина 5р. У січні мали видаляти аденоїди. Він вже у операційній, бачив всі ті інструменти , але лікар виявив алергію на лідокаїн, тому операція зірвалася, коли повернувся до палати, то побачив дытей, що плакали. У нього після цього почався страх перед усім - боїть їхати в ліфті, навіть просить ходити пішки; коли лягає спати просить сильно обійняти і так само сам сильно обнімає,або зжимає мою руку, що я не можу навіть повернутися; на минулому тижні, коли був дощ, то в нас на Північному зникло світло - мій малий притиснувся до мене - так і заснув; на вулиці, коли ідемо, також сильно стискає руку, щоб я нікуди не зникла. Ми всією сім`єю пояснюємо, що боятися не потрібно, але це не діє. Можливо Ви допоможите з точки зору психології.
Коментар
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
Відповідь прийнята Pending Moderation
Доброго дня пані Валентина.Для дітей в даній віковій категорії різноманітні страхи та фобії є нормальним явищем.Проте дуже важко піддаються корекції чи поясненням без допомоги спеціальних психокорекційних методів.З часом інтенсивність страхів зменшується або трансформується в іншу форму яка буде більш легко сприйматись лабільною дитячою нервовою системою.Тому в даному випадку час і справді лікує,проте якщо страх настільки інтенсивний то я раджу Вам записати дитину на консультацію до спеціаліста.
З повагою лікар- психотерапевт МЦ " АНІКО".
Коментар
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
  1. більше, ніж місяць тому
  2. Психолог-психотерапевт
  3. # 1
  • Сторінка :
  • 1


На це повідомлення ще не було створено ніяких відповідей.
Будьте першим, хто відповість на нього.
Ваша відповідь
Капча
Перш ніж Ваше питання буде опубліковано, для захисту нашого веб-сайту від роботів і неавторизованих скриптів ми вимагаємо, щоб Ви ввели нижче код кептчи.
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

brandschutzhelfer bg
bg brandschutzhelferlehrgang zum brandschutzhelfer brandschutzhelfer...
374 Переглядів
відповідей
Опубліковане в П'ятниця, 05 квітня 2024