vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

  1. Александр
  2. Уролог
  3. Середа, 01 лютого 2017
  4.  Підписатися через email
Добрый день!.
Помогите в следующем:
и так слабая ерекция, редкие ерекции по утром..возраст 26 лет.
Сдал анализы: сок простаты, мазок с уретры, кровь на гормоны. Все показатели в норме, кроме:
по мазку: урогенитальный биоценоз обнаружено Enterobacteriaceae меньше 2,0х10(3) ГЕ/мл..и по анализу крови: гемоглобин 168 (в норме 130-160), тестостерон общий 8,12 (в норме 8,64 - 29,0), глобулин 16,1 (в норме 18,3 - 54,1), индекс свободного андрогена 50,44 (в норме 35-93,0), еретроцити 5,77 (в нормен 3,0-5,0).. По секрету простаты: в небольшом количестве липоидные тельца (дожно быть в большом корличестве в норме), палочки в небольшом количестве, и коки в большом корличестве...
Врач приписал препарат Глево (5 дней, 2раза) плюс лактусан (или что то похожее).. Ну а для тестостерона - Трибекс и Карлив. Смущает немного то что два последних являются БАДами.Ну и в общем ответьте пожалуйста что считаете по поводу етих результатов.
Коментар
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
Відповідь прийнята Pending Moderation
Доброго дня.
Коментар
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
  1. більше, ніж місяць тому
  2. Уролог
  3. # 1
Відповідь прийнята Pending Moderation
Доброго дня. Мені 25. У мене є невеличка проблема. З дитинства фімоз але це мене сильно не турбувало тому лікарі не втручалися. У сексуальному житті все теж було гаразд. Фімоз не так сильно проявлявся. Але зараз я хочу вирішити цю проблему тому, що зараз відчуваю сильний дискомфорт. Ви можете мені допомогти? Чипотрібне хірургічне втручання? Як довго це займе часу? Дякую.
Коментар
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
  1. більше, ніж місяць тому
  2. Уролог
  3. # 2
Відповідь прийнята Pending Moderation
Доброго дня!
Так, ці препарати рослинного походження. Препарати мають хорошу ефективність у випадку, коли рівень тестостерону знизився через перевтому або стрес. Крім того прийом синтетичного тестостерону вкрай небажаний. Вам необхідно пройти курс лікування і здати аналізи повторно.
Будемо раді Вам допомогти.
Коментар
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
  1. більше, ніж місяць тому
  2. Уролог
  3. # 3
  • Сторінка :
  • 1


На це повідомлення ще не було створено ніяких відповідей.
Будьте першим, хто відповість на нього.
Ваша відповідь
Капча
Перш ніж Ваше питання буде опубліковано, для захисту нашого веб-сайту від роботів і неавторизованих скриптів ми вимагаємо, щоб Ви ввели нижче код кептчи.
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Amcv.ro
Amcv.ro - <a href=https://images.google.sk/url?q=https%3A%2F%2Famcv...
275 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Вівторок, 05 березня 2024