vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

  1. Лікар-сомнолог
  2. Сомнолог - спеціаліст з питань діагностики та лікування порушень сну
  3. Четвер, 24 вересня 2015
  4.  Підписатися через email
Згідно наказу МОЗ України та клінічної настанови по лікуванню гіпертонічної хвороби, порушення ритму, ожиріння, рекомендовано проведення обстеження на наявність нічного апное (зупинки дихання під час сну).
У хворих з даною патологією синдром обструктивного апное визначається як фактор серцево-судинного ризику. Клінічно доведено, що після усунення епізодів апное у більшості хворих нормалізуються робота серцево-судинної системи, артеріальний тиск, серцевий ритм та інші показники функціонування організму.
У більшості країн Європи при підозрі на наявність нічного апное, обов'язкове проведення обстеження для визначення синдрому обструктивного апное сну (полісомнографія).
СРАР-терапія визначена як золотий стандарт при лікуванні порушень сну та апное. Ефективність даного методу доведена багаторічним досвідом використання в медичній практиці Європейських та світових клінік, в тому числі і в Україні.
Підтвердження вище викладеного є позитивний результат лікування у пана Юрія.
З давніх часів відомо, що хороший сон - запорука хорошого здоров'я.
Бажаю Всім солодких снів і міцного здоров'я.
З повагою лікар-сомнолог МЦ Аніко
Коментар
  1. Гість
  2. близько 4 років тому
  3. #194
Мене будять здригання тіла при засипані ,і я не можу заснути
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
Відповідь прийнята Pending Moderation
Згідно наказу МОЗ України та клінічної настанови по лікуванню гіпертонічної хвороби, порушення ритму, ожиріння, рекомендовано проведення обстеження на наявність нічного апное (зупинки дихання під час сну).
У хворих з даною патологією синдром обструктивного апное визначається як фактор серцево-судинного ризику. Клінічно доведено, що після усунення епізодів апное у більшості хворих нормалізуються робота серцево-судинної системи, артеріальний тиск, серцевий ритм та інші показники функціонування організму.
У більшості країн Європи при підозрі на наявність нічного апное, обов'язкове проведення обстеження для визначення синдрому обструктивного апное сну (полісомнографія).
СРАР-терапія визначена як золотий стандарт при лікуванні порушень сну та апное. Ефективність даного методу доведена багаторічним досвідом використання в медичній практиці Європейських та світових клінік, в тому числі і в Україні.
Підтвердження вище викладеного є позитивний результат лікування у пана Юрія.
З давніх часів відомо, що хороший сон - запорука хорошого здоров'я.
Бажаю Всім солодких снів і міцного здоров'я.
З повагою лікар-сомнолог МЦ Аніко
Коментар
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
  • Сторінка :
  • 1


На це повідомлення ще не було створено ніяких відповідей.
Будьте першим, хто відповість на нього.
Ваша відповідь
Капча
Перш ніж Ваше питання буде опубліковано, для захисту нашого веб-сайту від роботів і неавторизованих скриптів ми вимагаємо, щоб Ви ввели нижче код кептчи.
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

brandschutzhelfer bg
bg brandschutzhelferlehrgang zum brandschutzhelfer brandschutzhelfer...
248 Переглядів
відповідей
Опубліковане в П'ятниця, 05 квітня 2024