vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Первинна консультація для учасників бойових дій БЕЗКОШТОВНА!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!


Сьогодні патологія шийки матки, зокрема рак шийки матки (РШМ), посідає 6-те місце після раку шкіри та 2-ге місце серед злоякісних новоутворень жіночої статевої сфери. Частота захворюваності на РШМ коливається від 10 до 40 випадків на 1 тис. населення. За даними Національного канцер-реєстру, частота виявлення РШМ на пізніх стадіях захворювання в Україні становить близько 20%, а в деяких регіонах нашої країни сягає 40%. 

Згідно з даними Cancer Research Centre (Великобританія), особливостями сучасного перебігу РШМ є значне «помолодшання» захворювання, коли РШМ часто вперше виявляється у молодих жінок віком 20-29 років. Натомість незначний приріст спостерігається в жінок віком 40 років і старше.

Чітко доведено, що основним етіологічним чинником розвитку РШМ є вірус папіломи людини (ВПЛ), зокрема високо онкогенні 16-й і 18-й серотипи. До 75% сексуальної активної молоді є безсимптомними носіями ВПЛ, проте ризик інфікування і розвитку патологічних змін найвищий у підлітків через незрілість епітелію шийки матки. Сучасні українські дівчата-підлітки починають статеве життя в середньому у 14-16 років, при досягненні 25-річного віку у них можуть виникати передракові стани. За даними літератури та наукових досліджень, термін переродження передракових клітин у ракові становить 5-7 років.

У профілактиці ВПЛ-інфікування та розвитку РШМ важливими є підвищення обізнаності населення щодо даної проблеми, якісне проведення скринінгу з виділенням груп ризику. Усе зазначене дає змогу виявити розвиток передракових станів шийки матки на ранній стадіях та провести ефективне лікування. Міжнародне агентство з вивчення раку рекомендує проведення цитологічного скринінгу 1 раз на 3 роки при охопленні 90% жіночого населення дає змогу знизити показник захворюваності на РШМ протягом 11 років на 82,3%. Вважається, що можливість раннього виявлення РШМ більш імовірна при проведенні щорічного скринінгу.

За даними доповіді д. м. н. «Інституту педіатрії, акушерства і гінекології» НАМН України В. Кондратюк на міжнародній конференції «Патологія слизових оболонок у жінок» 2012р. Київ

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Best Practices for Website Promotion in 2024
Hello everyone, I'm looking for advice on the most effective ways...
93 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Вівторок, 10 грудня 2024