vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

Артеріальна гіпертензія за визначенням Комітету експертів ВООЗ - це постійно підвищений систолічний  та/чи діастолічний артеріальний тиск. Артеріальна гіпертензія поділяється на гіпертонічну хворобу та вторинну артеріальну гіпертензію.  Гіпертонічна хвороба - це підвищений артеріальний тиск за відсутності очевидної причини його підвищення. Вторинна гіпертензія (симптоматична) - це гіпертензія, причина якої може бути виявлена.       

За літературними даними, сьогодні на планеті від артеріальної гіпертензії страждають більше 2 млрд. чоловік і, на жаль, менш ніж 30 % знають про своє захворювання. Та лише половина тих, хто знає, правильно лікується. Це захворювання називають мовчазним і таємничим. Мовчазним – оскільки часто воно себе ніяк не виявляє. Таємничим – тому що дотепер так і неясні причини його виникнення. Але як би ми не називали цю недугу, « убивця» щорічно забирає життя більше 60 млн. людей у всьому світі, оскільки  основним фактором ризику розвитку серцево – судинних катастроф є підвищений артеріальний тиск. Підвищений артеріальний тиск (гіпертонія) є найбільш поширеною людською недугою і в нашій країні: від неї потерпає кожна 5 доросла людина в Україні, а це 12-13 млн. хворих на гіпертонію, у яких був поставлений такий діагноз. Гіпертонію тепер діагностують навіть у вісімнадцятирічних!

     Єдиний спосіб своєчасно виявити підвищення артеріального тиску- це регулярно вимірювати свій тиск. Який тиск вважається високим? Оптимальним вважається тиск 120/80 міліметрів ртутного стовпчика, нормальним та високонормальним - від 130/85 до 139/89. Про та високонормальним - від 130/85 до 139/89. Про гіпертонію можна говорити тоді, коли тиск вищий, ніж 140/90 (гіпертонія І ступеня). Тиск 160/100 вказує на гіпертонію II ступеня, а понад 180/110 - ІІІ ступеня. Є ще такий різновид гіпертонії, як ізольована систолічна гіпертонія - це коли верхній тиск перевищує 140,а нижній - менший за 90.

     Саме по собі підвищення артеріального тиску (АТ) часто протікає безсимптомно i проявляється лише у фіналі захворювання тяжкими ускладненнями (мозковий iнсульт, серцева або ниркова недостатність, інфаркт міокарда). Однак незалежно від того, є у хворого симптоми захворювання, чи немає, стабільне підвищення АТ завжди призводить до розвитку вторинних морфологiчних змiн з боку судин з порушенням функції життєво важливих органів.  Люди з нелікованою гіпертонічною хворобою мають вищий ризик передчасної смерті, ніж хворі на гіпертонію, які регулярно лікуються.

       Якщо у Вас є підвищений артеріальний тиск – зверніться до лікаря!

Чи потребуєте ви діагностичних досліджень та лікування, вирішить лікар. Але, як доказує досвід країн Західної Європи, де вже довгий час  займаються питанням профілактики серцево-судинних та судинно-мозкових хвороб, людям, у яких виявлені такі фактори ризику, як:  надлишкова вага, підвищений артеріальний тиск, які мають родичів, хворих на цукровий діабет, палять,ведуть малорухливий спосіб життя ,

- треба хоча б один раз на рік робити такі лабораторні аналізи та інструментальні обстеження – рівень цукру в сироватці крові, рівень холестерину у сироватці крові, загальний аналіз сечі, аналіз сечі по Нечипоренко, електрокардіографію (ЕКГ), ультразвукове дослідження серця (ДехоКГ), ультразвккове дослідження нирок, огляд очного дна у офтальмолога, а також регулярно перевіряти свій артеріальний тиск.

       Лікування артеріальної гіпертензії – це індивідуальний підбір медикаментозних засобів для кожного пацієнта та суворе дотримання режиму лікування. Мільйони людей у всьому світі тривалий час, а як правило, постійно приймають лікарські препарати для зниження артеріального тиску, зберігаючи при цьому працездатність та ведучи активний спосіб життя.

      Як Ви можете собі допомогти?

Якщо Ви палите – відмовтесь від цієї шкідливої звички! Паління сприяє ранньому розвитку атеросклерозу і артеріальної гіпертензії.

Стежте за Вашою вагою. Перевірити чи є у вас надлишкова вага можна за допомогою нашого "Калькулятора ідеальної ваги"

При збільшенні маси тіла підвищується артеріальний тиск. На жаль, більше половини людей після 40 років мають надлишкову вагу. Збалансована дієта – це помірність і здоровий глузд.

Розширюйте свій руховий режим, не зайве ще раз згадати, що фізичні вправи є найкращим засобом проти стресу.

Запам’ятайте!

Нелікована гіпертонія впливає на якість Вашого життя та скорочує Ваше життя!

Переконайте тих, кого Ви любите і кого Ви цінуєте, у необхідності контролювати артеріальний тиск щодня! Головний фактор розвитку інфаркту міокарда  інсульту – нелікована артеріальна гіпертензія! Контролюйте артеріальний тиск, щоб жити!     

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

www.NoxProxy.com | High Quality IPv6 Proxy | Rotat
<b>http://www.NoxProxy.com | Residential or Mobile IPv6 Proxy<...
3 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Середа, 15 травня 2024