estetik

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Синдром тривожного очікування сексуальної невдачі(СТОСН) характеризується наявністю побоювань неможливості виконати статевий акт або порушення здатності до його повноцінного здійснення, що максимально виражені в обстановці інтимної близькості. При цьому знижується збудження, погіршується ерекція - і статевий акт стає неможливим.

Біля 50% чоловіків, що звертаються за допомогою до сексолога, страждають саме синдромом тривожного очікування сексуальних невдач. Прояви бувають різні, але зазвичай, це класична картина: є збудження, є ерекція в процесі ласк і бажання зносин, але як тільки стає ясно, що статевий акт ось-ось відбудеться, з'являється невпевненість в тому чи це можливо, наростає розгубленість, зникає збудження- і трапляється саме те, чого боявся чоловік.

Можливі причини Синдрому:

  • боязнь наслідків мастурбації;
  • фізіологічні коливання сексуальних функцій;
  • тимчасові послаблення потенції, викликані фізичним та емоційним перенапруженням, вживанням алкоголю;
  • ситуаційно обумовлені сексуальні дизфункції (інтимна близькість у невідповідних умовах);
  • неадекватна оцінка нормальних параметрів своїх статевих функцій;
  • негативна оцінка сексуальних якостей чоловіка його сексуальною партнеркою (закиди, образи);
  • спроба здійснити зносини, що перевищує фізіологічні потреби (наприклад, третій, п'ятий статевий акт за зустріч);
  • наявність дійсних сексуальних розладів, обумовлених іншою патологією, і багато іншого.

Серед внутрішніх причин, що сприяють виникненню синдрому тривожного очікування, слід назвати тривожно-недовірливі риси характеру

Однак, можна говорити про те, що в основі СТОСН завжди лежить страх. Страх не задовільнити жінку, страх не мати ерекції, страх передчасного сім'явиверження, страх присутності сторонніх людей, страх інфекції і т.д.

Деяка невпевненість, вагання притаманні більшості людей при зустрічі з невідомістю. Саме тому СТОСН частіше буває при перших контактах з новою партнеркою.З іншого боку, людям властиво звикати до повторювання ситуації і діяти в ній стереотипно. Тому, якщо у чоловіка хоч раз сталася осічка, він досить довго буде більш уважно прислухатися до себе під час близькості, контролювати свою ерекцію, ситуацію в цілому, поведінку партнерки і т.д. І цей стереотип призводить до повторення невдачі, що ще більше лякає - і сприяє затвердженню і повторенню промаху.

Що робити, якщо таке сталося?

Насправді, вихід є. Він простий: потрібно обійти той фатальний момент, який викликає порушення. Під час сексуального контакту не концентрувати увагу на моменті проникнення, а зосередитись на ласках, зробити секс насиченим іграми, не виділяючи для себе головний момент. Під час збудження міняйте емоції, змініть одну ласку іншою, поміняйте позу і т.д. Не переконуйте себе в тому, що ви повинні довести свою мужність навіть самому собі. Коли наступить самоствердження, і залишиться тільки бажання задоволення, ваше сексуальне життя нормалізується.

Коли ситуація заходить вкрай - необхідна консультація сексопатолога, психо-невролога. Нажаль сумна статистика говорить про низький рівень звернень пацієнтів з сексопатологічними проблемами до фахівця. Не втрачайте часу отримати свою впевненість і чоловічу силу.

лікар уролог –сексопатолог Бортей Андрій

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

XRumer 19.0 + XEvil solving of captchas Google, Fa
Революционное обновление "XRumer 16.0 + XEvil 5.0": автора...
55 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Понеділок, 10 серпня 2020