estetik

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Аденома простати або сучасна назва захворювання-доброякісна гіперплазія простати (ДГПЗ) - одне з найчастіших доброякісних захворювань у чоловіків, яке призводить до збільшення простати, обструкції сечового міхура та розвитку пов'язаних із захворюванням проявів, що погіршують якість життя пацієнтів. 

 

 

 

До цих проявів належать:

  • виділення сечі тонкою струєю або краплями,
  • переривистий струмінь сечі,
  • відчуття неповного спорожнення сечового міхура,
  • часте нічне відвідування туалету,
  • болісне виділення сечі з імперативними покликами, мимовільне підтікання сечі.

Виражені прояви захворювання спостерігаються у 30-60% чоловіків віком понад 60 років, кількість чоловіків з проявами захворювання подвоюється кожні 10 років життя, частота захворювання сягає піку до 88% у віці 90 років. Медичними дослідженнями доведено, що ДГПЗ не виявляється у чоловіків віком до 30 років, та останнім часом збільшилась частота розвитку захворювання у чоловіків після 30.

Донедавна основним методом лікування аденоми простати був хірургічний. На даний час відношення до медикаментозного лікування хворих з дігнозом аденома простати істотно змінилося.

Аденома простати вже не є однозначно «хірургічним захворюванням», коли єдиним полегшуючим стан хворого видом лікування була операція.

Значна частина хворих у сучасному світі отримує тривале медикаментозне лікування при діагнозі аденома передміхурової залози в якості альтернативи оперативному лікуванню.

Згідно з клінічним протоколом надання медичної допомоги хворим з доброякісною гіперплазією передміхурової залози доведена незаперечна ефективність застосування медичних препаратів, які зменшують об'єм передміхурової залози, що усуває прояви захворювання та збільшує потік сечі. А це, в свою чергу, значно зменшує вірогідність гострої затримки сечі та необхідність оперативного втручання. Останні дослідження довели можливість тривалого безпечного (до 10 років) застосування таких препаратів.

Хірургічне лікування показано пацієнтам, які:

  • не відчувають ефекту від медикаментозного лікування;
  • мають затримку сечі, резистентну до медикаментозного лікування;
  • відхиляють медикаментозне лікування і бажають більш активного лікування;
  • мають рівень залишкової сечі, що збільшується;
  • мають абсолютні показання (повторна затримка сечі, ниркова недостатність, спричинена ДГПЗ, камені сечового міхура, рецидивуючі інфекції сечового тракту, рецидивуюча гематурія на тлі лікування інгібіторами 5-а-редуктази).

Для обстеження, та отримання більш детальної інформації зверніться до уролога.

Самолікування може зашкодити здоров'ю.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

XRumer 19.0 + XEvil solving of captchas Google, Fa
Революционное обновление "XRumer 16.0 + XEvil 5.0": автора...
55 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Понеділок, 10 серпня 2020