estetik

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Ранкові любощі сприяють покращенню стосункiв i забезпечують прекрасний настрiй на цілий день. Про таке заявили фахівці Європейської спільноти сексопатологів. За впливом на організм ранковий секс порівняли з горнятком кави чи із зарядкою. Мовляв, таке заняття допомагає не лише швидко прокинутися й почуватися бадьоро впродовж дня, але й зберегти здоров’я.

— Почнімо з того, що під ранок в організмі людини продукується найбільша кількість статевих гормонів, — коментує заяву колег Андрiй Бортей, лiкар уролог-сексопатолог. — Тобто зранку їх рівень найвищий, чим пояснюється ранкове бажання любощів. А переваг у ранковому статевому акті насправді доволі багато. 

Ось, приміром, якщо для такого заняття вибирати вечірній час, здебільшого йдеться про втому, а отже, про бажання відпочити після важкого робочого дня. Цього насправді вимагає й наш організм, адже він налаштовується на період сну. Тому вечірній час рекомендовано проводити у спокої, наприклад, вийшовши на прогулянку до парку.

Тоді як вечірній статевий акт цьому не сприяє, а призводить до збудження нервової системи зокрема й усього організму загалом.

Додам, що ввечері на тлі втоми статевий акт нерідко відбувається не на повну силу, що, до речі, може негативним чином позначитися на здоров’ї людини. В жінки згодом можуть розвинутись гінекологічні проблеми (зокрема, мова про ерозію шийки матки), з віком — навіть аноргазмія, а в чоловіків — простатит. І все через, так би мовити, неповноцінний статевий акт, котрий відбувається за відсутності необхідної емоційної установки.

А буває, що через втому сімейна пара відмовляється від любощів, вирішуючи перенести таке заняття “на завтра”, потім “на післязавтра”. У такий спосіб потерпає не лише статеве життя, погіршуються стосунки між чоловіком та жінкою.

“У такий спосiб ви не лише виконуєте кiлька вправ ранкової зарядки, але й проводите профiлактичнi заходи iз запобiгання серце во судинним хворобам”.

— Невже ранковий секс можна розглядати як рятівний круг для стосунків?

— І не лише для стосунків. Почнімо з того, що завдяки такому заняттю в організмі різко підвищується рівень адреналіну, а отже, відбувається приплив бадьорості, людина швидко прокидається, активізовується робота нервової системи. Крім того, виділяється багато активних речовин, котрі підвищують м’язовий тонус, посилюють кровотiк i серцебиття. При цьому працюють всі м’язи в організмі, тонізуються судини, покращується обмін речовин.

Отже, можна вважати, що в такий спосіб ви не лише виконуєте кілька вправ ранкової зарядки, але й проводите профілактичні заходи iз запобiгання серцево-судинним хворобам. А ще при цьому спалюються жирові клітини, відбувається посилення метаболічних процесів, ріст м’язової тканини. Що особливо важливо для тих, хто хоче підтримувати своє тіло у формі.

Загалом же ранковий статевий акт певним чином страхує подружжя від стадії так званого сімейного обов’язку, що перетворюється на рутину, i справді позитивно впливає на стосунки між чоловіком і жінкою. Хоча за правильного підходу (без поспіху, думок про втому чи проблеми) вечірні любощі також приноситимуть користь. Тож кохайтеся!

Лариса ПАВЛИК («ЕКСПРЕС»«+БУДЬТЕ ЗДОРОВІ»18 — 20 СІЧНЯ 2013 РОКУ)

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

XRumer 19.0 + XEvil solving of captchas Google, Fa
Революционное обновление "XRumer 16.0 + XEvil 5.0": автора...
55 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Понеділок, 10 серпня 2020