estetik

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Андрій Бортей - уролог-сексопатологКажуть, що здоров’я спочатку народжується в розумі, а потім – в тілі. Наскільки це правдиво, судити не суспільству, не спеціалістам конкретної галузі, а людині, яка відчуває певний дисбаланс в організмі. Кожен з нас або замислюється про стан свого здоров’я, або ж просто забуває про нього, відкладає на потім, знаходить багато причин, щоб не піти до лікаря. Є люди, які стійко відстоюють свої позиції, знаходять багато аргументів, синтезують та аналізують – «а віз і нині там».

Для того, щоб відчувати себе щасливим, потрібно любити жити і щоденно прокидатися з цією думкою.

Кажуть, що здоров’я спочатку народжується в розумі, а потім – в тілі. Наскільки це правдиво, судити не суспільству, не спеціалістам конкретної галузі, а людині, яка відчуває певний дисбаланс в організмі. Кожен з нас або замислюється про стан свого здоров’я, або ж просто забуває про нього, відкладає на потім, знаходить багато причин, щоб не піти до лікаря. Є люди, які стійко відстоюють свої позиції, знаходять багато аргументів, синтезують та аналізують – «а віз і нині там». Для того, щоб відчувати себе щасливим, потрібно любити жити і щоденно прокидатися з цією думкою.

Сьогодні ми обговоримо тему, яка буде цікава для всіх, не залежно від віку, статі, конфесії та вподобань – це «Сексуальна гармонія життя». Взагалі сексуальна гармонія визначається, як збалансований стан фізичної та психічної складової організму. Але сьогодні ми більш детально торкнемося питання сексуального здоров’я саме чоловіків. Багато хто з представників сильної половини людства не говорить про це… Про те, що є болюче, неприємне та дуже важливе. Про чоловічу потенцію та безпліддя. Саме на цю тему ми поговоримо з Андрієм Романовичем – лікарем уролог-сексопатологом РОКЛДЦ ім. Віктора Поліщука, консультантом медичного центру «АНІКО». 

Андрію Романовичу, вже сьогодні про вас говорять: молодий, інтелегентний, амбіційний, висококваліфікований.

Як вдалося вам за досить короткий термін роботи завоювати довіру пацієнтів та сформувати позитивний імідж грамотного фахівця? Моя професійна кар’єра після закінчення навчання в університеті розпочалась в престижному медичному закладі, який є лідером в галузі медичної діагностики, впровадження інноваційних технологій лікування в Україні. Про наукові надбання РОКЛДЦ ім. Віктора Поліщука сьогодні говорять науковці Франції, Німеччини, Польщі та США. Впровадження новітніх досягнень в практику, науково-педагогічна робота лікарів за сумісництвом на кафедрі Львівського державного медичного університету ім. Данила Галицького – запорука професійного рівня лікарів. Великий клінічний досвід та професіанолізм старших колег-наставників, можливість вдосконалення та стажування в провідних клініках, медичних центрах – дало можливість мені сформуватися, як фахівцю.

Давайте повернемося до головної теми. Сьогодні ЗМІ акцентують увагу на занепаді чоловічого здоров’я. Тому розкажіть, наскільки статева функція впливає на якість життя.

На жаль, статистичні показники щодо чоловічого безпліддя, захворювань чоловічої статевої системи, сексуальних порушень невпинно погіршуються. Відтак, частота виникнення простатиту чоловіків у віці 18-35 років складає 40%. Частота виникнення еректильної дисфункції в даній віковій категорії – 35%, у 90% – причиною даної вади є захворювання статевих органів. Серед причин безпліддя – 40% припадає саме на чоловічу стать. Висновок напрошується сам по собі – чоловіки, бережіть себе!

Андрію Романовичу, яка наукова думка щодо причин цих вад?

Перш за все, це ріст захворювань, які передаються статевим шляхом, відтак досить ранній початок статевого життя, низька фізична активність, ожиріння, хронічні стреси, незбалансоване харчування та вкрай недостатня обізнаність населення в цих питаннях.

Скажіть, а сексуальна революція не розширює наші знання в цьому напрямку?

Загалом так, але є і зворотня сторона цього явища. Так, до прикладу, перегляд «дорослих» фільмів згубно впливає на психіку, особливо в молодому віці. Формує неправильні стереотипи поведінки.

В народі кажуть: худий півень, краще товстого. Чи можна провести паралельну аналогію щодо нашої «міцної статі»?

Так, звісно. Народна мудрість влучно описує одну з проблем винекнення цих захворювань. Адже у даної групи пацієнтів (тобто чоловіків, які страждають ожирінням) зменшується кількість чоловічих гормонів, які відповідають за статеву та репродуктивну функцію, з’являються ознаки фемінізації, різко падає сексуальна активність. На сьогодні ми можемо запропонувати даній категорії чоловіків дієвий метод подолання цих недугів. Більше двох років в медичному центрі «АНІКО» успішно використовується інноваційна, науково-обгрунтована програма корекції ваги та відновлення функцій організму «Контроль метаболік». Вже через півтора-два місяці можна отримати дієвий результат.

Які можливості є у вас щодо проведення діагностики цих захворювань?

У випадку звернення, пацієнту буде запропоновано алгоритм обстеження і рекомендації щодо лікування та реабілітації. Ми готові це зробити оперативно. Протягом шістдесяти хвилин буде проведене попереднє обстеження та надані попередні рекомендації.

Зайшовши на наш сайт: aniko-mc.com в режимі онлайн, ви отримаєте інформацію на ваше звернення. Ви можете розраховувати на повну конфіденційність та оперативність. В разі необхідності ми маємо можливість скерувати наших паціентів на додаткове обстеження та лікування в клініки України та Європи.

І на завершення хочу сказати, що віра – це безмежна можливість бути тут і сьогодні, а не здаватися; жити, а не існувати; іти на світло, а не блукати в темряві.

Кожному бажаю віри, надії та любові!

FREETIME 11(58) 2012/2013

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

XRumer 19.0 + XEvil solving of captchas Google, Fa
Революционное обновление "XRumer 16.0 + XEvil 5.0": автора...
55 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Понеділок, 10 серпня 2020