estetik

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

“Щось я часто в туалет бігаю”, — такі скарги нерiдко можна почути нині від людей.

Сніг мете, на дорогах — крига, громадський транспорт чекати доводиться довго. Мимохiть хтось може “на хвильку” присiсти й на холодну лавку. А хтось з дiтлахами порадiти снiгу i повозитися з гiрки. Втiм, достатньо i промерзнути, довший час перебуваючи в холодному примiщеннi чи на вулицi, як цистит — тут як тут!

Хоча людина може і нездогадуватися, що в неї почалося запалення сечового міхура. А саме взимку кількість хворих на цю недугу різко збільшується, кажуть лікарі.

Як зрозуміти, що в організмі розпочався запальний процес ми розпитали Андрія Бортея, уролога-сексопатолога медичного центру "АНІКО"

- Лікарю, насамперед поясніть, що таке цистит?

Йдеться про запалення сечового міхура, що виникає після переохолодження. Однак це стається і через порушення гормонального фону у жінок передклімактеричного періоду. У людей же молодшого віку розвиток цієї хвороби нерідко пов'язаний з бактеріями, що переда.ться статевим шляхом. Тоді в організм людини може потрапити ТОРЧ інфекція (наприклад уреаплазма, гарднерела) й "оселитися" в уретрі чи сечовому міхурі, знижуючи при цьому місцевий імунітет. А на тлі певних чинників (приміром, при переохолодженні) бактерія активує свої патогенні властивості, от і розвивається цистит. Також причиною запалення сечового міхура може бути ранне статеве життя.

“Чи не найголовніша ознака циститу - дискомфортні відчуття внизу живота, поява болю наприкінці сечовипускання, пiдвищення температури тіла. ”.

- Які симптоми циститу?

Часте сечовипускання, переважно вдень. Якщо в нормі людина ходить в туалет 4 - 5 разів на день, то при цьому захворюванні така потреба виникає частіше, а об''єм сечі стає меншим. Нерідко з'являються і кров'яні домішки, переважно в жінок (приблизно в 70 відсотках випадків), але таке буває і в чоловіків. Загалом на цю недугу може захворіти кожний незалежно від віку. 

Чи не найголовніша ознака циститу - дискомфортні відчуття внизу живота. Характеран при цій недузі поява болю наприкінці сечовипускання. А ще підвищується температура тіла до 37 - 37.5 градусів Цельсія.

- Якими можуть бути ускладнення?

Якщо хворий не лікується, цистит загрожує запаленням нирок (однієї або двох). У цьому разі один з перших симптомів - гарячка. Статися таке може навіть через кілька днів після появи перших симптомів циститу. Тому раджу, якщо з'явились тривожні симптоми, негайно звернутись до лікаря

спілкувалася Лариса ПАВЛИК
газета «ЕКСПРЕС» 20 — 27 ГРУДНЯ 2012 РОКУ

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

XRumer 19.0 + XEvil solving of captchas Google, Fa
Революционное обновление "XRumer 16.0 + XEvil 5.0": автора...
55 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Понеділок, 10 серпня 2020