estetik

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Чоловіки, які часто дивляться фільми і фотографії еротичного та порнографічного змісту, а також часто відвідують стриптиз-бари, в два рази більше схильні до розвитку порушень сексуальної функції і потенції ніж інші. Така статистика наведена в дослідженнях англійських вчених щодо причин появи простатиту.

Причина такого захворювання - це застійні явища в статевих органах, коли стан фрустрації (при якому ерекція не завершується процесом еякуляції) входить у звичку. При цьому порушуються обмінні процеси в статевих органах, що зрештою призводить до анатомо-фізіологічних змін в структурі та функціях передміхурової залози.

Останнє супроводжується застоєм і інфікуванням секрету простати внаслідок рубцевих змін у вивідних протоках ацинусів (дольок) передміхурової залози розвивається важка судинна патологія, простатит, порушення потенції.

Руйнівний вплив порнографії на мозок людини.
Перегляд еротичних картинок на деякий час позбавляє мозок життєздатності. Такі картинки діють навіть сильніше, ніж зображення з насильством і катастрофами».До таких висновків дійшла об’єднана група психологів і нейрофізіологів з декількох американських інститутів.

На початку свого дослідження, результати якого нещодавно були опубліковані в New Scientist, учені намагалася з’ясувати, як саме реагує людський мозок на емоційно яскраві візуальні об’єкти. У списку значилися не тільки картинки еротичного змісту, а й сцени насильства, природних катастроф і навіть зображення апетитних страв. Вчені показували учасникам експерименту «спокійні» картинки (зображення архітектурних об’єктів, пейзажі тощо) упереміш з хвилюючими. І переконалися, що саме на сексуально забарвлені образи мозок реагував найбільш тривалим гальмуванням.

Прояви зниження сексуального бажання і погіршення потенції можуть виникнути через зловживання переглядом матеріалів еротичного чи порнографчіного характеру, але в більшості випадках вони зумовлені іншими причинами. Якщо Ви помітили зниження сексуальної функції варто звернутися до лікаря уролога чи сексапатолога за консультацією, можливо таким чином ви попередите появу простатиту чи судинної паталогої.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

XRumer 19.0 + XEvil solving of captchas Google, Fa
Революционное обновление "XRumer 16.0 + XEvil 5.0": автора...
55 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Понеділок, 10 серпня 2020