estetik

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Дитячий гастроентеролог займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей від новонародженості до 18 років. Діти, так само як і дорослі схильні до впливу стресів, поганої екологічної ситуації, малорухливого способу життя, але у випадку дітей всі ці шкідливі фактори накладаються на зростаючий дитячий організм, що підвищує ризик гастроентерологічних захворювань.

Увага батьків має в першу чергу звертатися на самопочуття і розвиток дитини. Дитячий шлунково-кишковий тракт (ШКТ) працює під серйозним навантаженням - зростаючий організм вимагає в порівнянні з дорослими, куди більшої кількості енергії і поживних речовин, мікроелементів і д.р. Єдине джерело всього необхідного для дитини це їжа, тому серйозні, тривалі або різкі порушення травлення або захворювання органів ШКТ це привід звернутися за консультацією до дитячого гастроентеролога.

На що слід звернути увагу - рекомендації дитячого гастроентеролога. Особливо батьків повинні насторожити наступні прояви у дитини:

  • Болі в животі
  • Поганий апетит, знижена вага, дитина погано набирає вагу
  • Чергування проносів і закрепів, неперетравлені шматочки їжі в калі, прожилки крові, черв'яки, незвичайний колір ( білястий, чорний, занадто світлий, пінистий )
  • Зригування і блювота, відрижка, скарги на печію за грудиною з кислим смаком в роті
  • Підвищене газоутворення в кишечнику ( метеоризм), здуття живота
  • Порушення акту дефекації, часто малими порціями, кал надто щільний ( « козячі » фекалії ), кал жирний, глиноподібний, сірий Неприємний запах з рота, язик білий, набряклий
  • Свербіж і болі в ділянці анального отвору, «скрегіт» зубів вночі

 

У новонароджених, які нічого не можуть ще сказати, болі у животі можуть проявлятися занепокоєнням, підтягуванням ніжок до животика, плачем, « сованям ніжками ». Іноді болі можуть бути у вигляді почервоніння обличчя, при цьому дитина постійно « тужиться » (болі можуть бути наслідком кольок через недостатність ферментативної системи або дисбіозу кишечника і скупчення газів).

Що включає в себе консультація дитячого гастроентеролога?

Консультація дитячого гастроентеролога включає в себе огляд дитини: порожнини рота, живота (перкусія та пальпація); збір анамнезу про розвиток дитини, особливості харчування, фізіологічні відправлення та проведене раніше лікування, а також виявлення скарг. Дитячий гастроентеролог призначає при необхідності додаткове обстеження (УЗД органів черевної порожнини, фіброгастродуоденоскопію, колоноскопію, загальний аналіз крові і сечі, аналізи калу на дисбактеріоз, копрограму, біохімічний аналіз крові та інше ) і лікування, проводить контроль лікування дитини.

Спеціалісти медичного центру АНІКО готові допомогти вашій малечі

Попередній запис за телефонами: (0362) 43-98-93, 68-49-49, (067) 364-31-08

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

З кого почати обстеження?
Добрий день! Я чітко впевнена,що мені потрібно до трьох лікарів(не с...
49 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Понеділок, 21 вересня 2020