vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Prev Next

Печія - МЦ АНІКО

Печія – основний симптом гастроезофагеальної рефлексної хвороби (ГЕРХ). ГЕРХ – хронічне рецидивуюче захворювання, яке проявляється характерними симптомами та/або запаленням дистальних відділів стравоходу та ускладненнями внаслідок закиду в стравохід шлункового та дуоденального вмісту.

Поширеність ГЕРХ серед дорослого населення складає до 40%. Це люди, які постійно (з різною частотою) відчувають печію – типового симптому ГЕРХ.

ГЕРХ розглядається як складова частина групи кислотозалежних захворювань, оскільки соляна кислота шлунку є основним пошкоджуючим фактором при розвитку клінічних симптомів та морфологічних проявів ГЕРХ. Патологічний рефлекс з’являється при недостатності нижнього стравохідного сфінктеру, тобто ГЕРХ-захворювання з первинним порушенням моторної функції травної системи. Ключовим фактором патогенезу ГЕРХ виступає патологічно висока частота епізодів закиду шлункового та дуоденального вмісту в стравохід.

ГЕРХ має стравохідні та нестравохідні прояви. Типовий стравохідний симптомокомплекс рефлексу – печія, відрижка, зригування, болючий та ускладнений пасаж їжі – являються нестерпними для пацієнтів, значно погіршують якість їх життя, негативно впливають на працездатність. Особливо значно погіршується якість життя хворих ГЕРХ, у яких клінічні симптоми захворювання спостерігаються в нічний час.

Нестравохідні прояви ГЕРХ є бронхолегеневі, отоларингологічні та стоматологічні, до них відносять кашель, астму, ларингіт, легеневий фіброз, синусит, фарингіт, отит та ерозії емалі зубів.

До ускладнень ГЕРХ відносять стриктури стравоходу, кровотечі з виразок стравоходу. Стриктури вимагають проведення дорогих хірургічних та ендоскопічних (нерідко повторних) втручань. Кожний такий випадок є результатом несвоєчасної або неадекватної консервативної терапії. Найбільш важким ускладненням ГЕРХ є стравохід Баррета (кишкова метаплазія в дистальному відділі стравоходу), що є передраковим станом. Наявність стравоходу Баррета підвищує ризик розвитку аденокарциноми стравоходу в десятки разів.

При наявності таких симптомів Вам необхідно пройти комплекс обстежень:
І. Огляд гастроентеролога.

ІІ. Лабораторні дослідження:

  • Загальний аналіз крові
  • Загальний аналіз сечі
  • Цукор крові та сечі
  • Аналіз калу на скриту кров
  • Печінковий комплекс
  • Нирковий комплекс 


ІІІ. Інструментальні методи діагностики:

  • Фіброгастродуоденоскопія з біопсією
  • УЗД органів черевної порожнини
  • Виявлення Helicobacter pylori
  • ЕКГ.
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

brandschutzhelfer bg
bg brandschutzhelferlehrgang zum brandschutzhelfer brandschutzhelfer...
195 Переглядів
відповідей
Опубліковане в П'ятниця, 05 квітня 2024