estetik

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Комбінований пренатальний скринінг вагітності за європейськими стандартами

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Відеоендоскопія ЛОР органів

Prev Next

Синдром тривожного очікування сексуальної невдачі(СТОСН) характеризується наявністю побоювань неможливості виконати статевий акт або порушення здатності до його повноцінного здійснення, що максимально виражені в обстановці інтимної близькості. При цьому знижується збудження, погіршується ерекція - і статевий акт стає неможливим.

Біля 50% чоловіків, що звертаються за допомогою до сексолога, страждають саме синдромом тривожного очікування сексуальних невдач. Прояви бувають різні, але зазвичай, це класична картина: є збудження, є ерекція в процесі ласк і бажання зносин, але як тільки стає ясно, що статевий акт ось-ось відбудеться, з'являється невпевненість в тому чи це можливо, наростає розгубленість, зникає збудження- і трапляється саме те, чого боявся чоловік.

Можливі причини Синдрому:

  • боязнь наслідків мастурбації;
  • фізіологічні коливання сексуальних функцій;
  • тимчасові послаблення потенції, викликані фізичним та емоційним перенапруженням, вживанням алкоголю;
  • ситуаційно обумовлені сексуальні дизфункції (інтимна близькість у невідповідних умовах);
  • неадекватна оцінка нормальних параметрів своїх статевих функцій;
  • негативна оцінка сексуальних якостей чоловіка його сексуальною партнеркою (закиди, образи);
  • спроба здійснити зносини, що перевищує фізіологічні потреби (наприклад, третій, п'ятий статевий акт за зустріч);
  • наявність дійсних сексуальних розладів, обумовлених іншою патологією, і багато іншого.

Серед внутрішніх причин, що сприяють виникненню синдрому тривожного очікування, слід назвати тривожно-недовірливі риси характеру

Однак, можна говорити про те, що в основі СТОСН завжди лежить страх. Страх не задовільнити жінку, страх не мати ерекції, страх передчасного сім'явиверження, страх присутності сторонніх людей, страх інфекції і т.д.

Деяка невпевненість, вагання притаманні більшості людей при зустрічі з невідомістю. Саме тому СТОСН частіше буває при перших контактах з новою партнеркою.З іншого боку, людям властиво звикати до повторювання ситуації і діяти в ній стереотипно. Тому, якщо у чоловіка хоч раз сталася осічка, він досить довго буде більш уважно прислухатися до себе під час близькості, контролювати свою ерекцію, ситуацію в цілому, поведінку партнерки і т.д. І цей стереотип призводить до повторення невдачі, що ще більше лякає - і сприяє затвердженню і повторенню промаху.

Що робити, якщо таке сталося?

Насправді, вихід є. Він простий: потрібно обійти той фатальний момент, який викликає порушення. Під час сексуального контакту не концентрувати увагу на моменті проникнення, а зосередитись на ласках, зробити секс насиченим іграми, не виділяючи для себе головний момент. Під час збудження міняйте емоції, змініть одну ласку іншою, поміняйте позу і т.д. Не переконуйте себе в тому, що ви повинні довести свою мужність навіть самому собі. Коли наступить самоствердження, і залишиться тільки бажання задоволення, ваше сексуальне життя нормалізується.

Коли ситуація заходить вкрай - необхідна консультація сексопатолога, психо-невролога. Нажаль сумна статистика говорить про низький рівень звернень пацієнтів з сексопатологічними проблемами до фахівця. Не втрачайте часу отримати свою впевненість і чоловічу силу.

лікар уролог –сексопатолог Бортей Андрій

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

меланома на шиї
ДОБРОГО ДНЯ. підкажіть, будь ласка, до якого лікаря звернутися за конс...
78 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Середа, 01 липня 2020