vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Первинна консультація для учасників бойових дій БЕЗКОШТОВНА!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Prev Next

Чому дитина часто хворіє? Як підвищити імунітет малюка? Як відвідувати безперешкодно басейн, дитячий садок? Такі запитання найчастіше задають батьки педіатру. Як правило відповідь : «Зміцнити імунітет дитини». Чи завжди це відповідає істині? 

Часті простуди малюка – це не спадкове захворювання чи синдром імунодефіциту. Причиною можуть бути часті ГРВІ, які в свою чергу призводять до збою імунітету. Тим паче, що саме зовнішні чинники є причиною частих простуд дитини.

Перша причина

Хронічні захворювання батьків

Лікувати потрібно батьків, які мають хронічні вогнища інфекції. Як правило, це хронічні тонзиліти на які батько чи мати хворіли ще в школі, але хронічний процес залишився і необхідно пройти курс промивання мигдалин у оториноларинголога і сучасну фізіотерапію, тоді знову можна буде обіймати та цілувати малюка, який з цього моменту перестане хворіти.

Друга причина

Контакт з дітьми в дитячому закладі

В дитячому колективі часто розповсюджується інфекція. Батьки проводять в садок вже хворих дітей, мотивуючи це особливими обставинами на роботі. Як наслідок, формування вогнищ у верхніх дихальних шляхах. У таких дітей часто виявляються збільшені аденоїди. Такі діти часто дихають ротом, в ночі у них з’являється хропіння, а вже через пару років у таких пацієнтів формується хронічний тонзиліт.

Як боротися з такими проблемами?

В першу чергу, необхідно пройти консультацію у лікаря оториноларинголога. В більшості випадків, промивання мигдалин та хороша фізіотерапія дають позитивний ефект. І тільки після цього необхідно провести стимуляцію імунітету.

Третя причина

Вірусна інфекція

В останні десятиріччя вірусна інфекція все більше та агресивніше атакує організм. До таких вірусів відноситься вірус Епштейн-Барра, який проникає в організм та може призводити до таких захворювань, як інфекційний мононуклеоз, епідпаротит і, вже знайомі нам, тонзиліт та аденоїди. У таких дітей може виникати синдром хронічної втоми. Підвищення активності віруса Епштейн-Барра викликає гострі ГРВІ, які супроводжуються підвищенням температури, збільшення мигдалин, шийних лімфатичних вузлів.

Як побороти вірус

Необхідно провести санацію вогнищ інфекції. В цих випадках з’являється супутня бактеріальна флора – стафілокок, яку необхідно подавити. Паралельно лікар призначить противірусну терапію.

Окрім цього, необхідно знати, що противірусна терапія призначається тільки в період загострення.

Організм виробить захист від інфекції – антитіла, які залишаються на все життя в організмі. Це означає, що імунна система дитини буде надійно оберігати організм від захворювання.

Тож нехай Ваш малюк буде здоровим!

Кваліфікований лікар-отоларинголог МЦ «АНІКО» допоможе Вам у цьому.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Just Free Download Microsoft Windows 8.1 Pro (x86/
Free Download Microsoft Windows 8.1 Pro (x86/x64) Pre-Activated Multil...
37 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Вівторок, 24 грудня 2024