vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

 

altМи знаємо її в обличчя, але не знаємо, як з нею боротися, і наскільки небезпечним є, здавалося б, настільки нешкідливий надмірна вага. І це проблема не так пацієнтів, як лікарів. На жаль не всі лікарі звертають належну увагу на пацієнтів з надмірною вагою, не обстежують їх у повному обсязі, не визначають причину даного захворювання і, відповідно, не можуть правильно его лікувати. А ще частіше ми стикаємося з проблемою, коли пацієнти, не розуміючи всю складність ситуації, «сідають» на якусь дієту і ..., і вони дійсно худнуть, але якою ціною? Гастрит, виразка, дисбактеріоз, невроз, випадання волосся, гормональний збій, зниження тургору тканин, і багато інших ускладнень може виникнути в наслідок неправильного зниження ваги.

Що ж робити? Як скинути вагу і не нашкодити здоров'ю?


Виявляється все не так складно! В організмі треба відновити нормальний обмін речовин. Це дозволить не тільки скинути зайві кілограми, але і значно поліпшити стан здоров'я, а також утримати вагу на потрібному рівні. Для цього Вам потрібно звернутися в клініку «Аніко», де Вас проконсультують кваліфіковані фахівці і порекомендують здати деякі аналізи, пройти ряд обстежень. Це дозволить: по-перше, виключити протипоказання для проходження даної програми, по-друге, створити досить повну картину про стан Вашого здоров'я, по-третє, виявити наявні супутні захворювання, визначити непереносимість тих чи інших продуктів, на основі генетичного аналізу, зробити прогноз і визначити ризики розвитку генетично детермінованих захворювань і, нарешті, зібрати достатньо даних для створення Вашої індивідуальної програми нормалізації обміну речовин.

Дана методика була розроблена німецькими вченими, як комплексна програма корекції обмінних процесів - « ». Ми видозмінили її і адаптували під слов'янський тип харчування, наш ритм життя, наші звички. Максимум ефекту досягається за рахунок комбінації збалансованого раціону, індивідуальної програми фізичних навантажень, корекції психо-емоційного стану, дезінтоксикації та корекції водно-електролітного балансу організму.

У результаті проходження програми вже через 1,5-2 міс. пацієнти втрачають до 10-15% надлишкової ваги, а вже через 8-12 міс. настає повне відновлення метаболізму, і ми отримуємо струнку фігуру і покращений стан здоров'я. Свідченням цього є нормалізація показників аналізів, поліпшення ехокартини при УЗ-дослідженні і Ваше добре самопочуття.

Мульти-дисциплінарна команда фахівців клініки «Аніко» готова подбати про вашу фігуру і нову якость життя без виснажливих дієт і голодування!

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

www.NoxProxy.com | High Quality IPv6 Proxy | Rotat
<b>http://www.NoxProxy.com | Residential or Mobile IPv6 Proxy<...
101 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Четвер, 13 червня 2024