vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

В рамках програми «Моменти життя», ведучий якої - Олег Созонтович Чабан – професор, науковий директор інституту соціальних досліджень та психотерапії, 25 січня в телестудії «Першого національного каналу» відбулась зустріч експертів різних медичних спеціальностей, на якій обговорювались питання надлишкової ваги та методи їх вирішення. Спеціалісти обговорювали питання стосовно різниці між естетичною проблемою у вигляді зайвих кілограмів та сформованим діагнозом ожиріння, а також розповідали про можливості сучасної косметології та пластичної хірургії у цій галузі. 

Не оминули і психо-емоційну складову даної проблеми: говорили про психологічні травми минулого, які згодом стають причиною ожиріння і всім нам знайоме «заїдання стресу».

У ході розмови дійшли згоди, що єдиним правильним та найбільш безпечним методом боротьби з надлишковою вагою є комплексні, строго індивідуальні програми, які ставлять за мету нормалізацію обміну речовин та розглядають зайві кілограми, як наслідок складних та часом досить серйозних порушень в організмі. Програма «Контроль Метаболік» була представлена, як приклад такого підходу до вирішення даної проблеми. До речі, це чи не єдина програма, яка дає рекомендації по модифікації способу життя, опираючись не тільки на правильне харчування та фізичне навантаження, а й враховує основні етіо-патогенетичні чинники та психо-емоційний стан пацієнта.

В обговоренні взяли участь фахівці провідних інститутів та клінік України в галузі ендокринології, дієтології, дерматології, пластичної хірургії, психології.

Мета даного заходу – популяризація здорового способу життя та нових методів боротьби з надлишковою вагою.

інформацію підготувала Н. Козій – лікар-ендокринолог
Українського інституту пластичної хірургії
та естетичної медицини «Віртус»

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

www.NoxProxy.com | High Quality IPv6 Proxy | Rotat
<b>http://www.NoxProxy.com | Residential or Mobile IPv6 Proxy<...
118 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Середа, 22 травня 2024