estetik

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

В «Медичному центрі «АНІКО» встановлений новий цифровий ультразвуковий сканер преміум-класу E-Cube 9 від світового виробника Alpinion (Корея). Ультразвукові системи E-CUBE 9 характеризуються високою діагностичною точністю, ефективною автоматизацією розрахунків і запам'ятовуються завдяки ергономічному дизайну. 

Комплекс унікальних технологій Alpinion дозволяє провести високоякісну діагностику незалежно від обставин і тривалості дослідження. Завдяки чудовому рівню візуалізації у В-режимі та збільшеній глибині проникнення E-CUBE 9 ідеально підходить для дослідження в тому числі огрядних пацієнтів.

В ультразвуковому апараті E-CUBE 9 використана монокристальна технологія виготовлення датчиків. Інноваційна технологія моно кристальних датчиків від Alpinion, дозволила розширити звичайний діапазон датчиків і значно підвищити роздільну здатність та якість зображення. Монокристали характеризуються більш високою ефективністю перетворення енергії, ніж звичайні п’єзокерамічні матеріали, що дає більшу рівномірність і чутливість.

E-CUBE 9 оснащений потужним графічним процесором, який дозволяє якнайшвидше отримати 3D/4Dзображння, що підвищує зручність застосування, особливо в акушерстві.

Нова ультразвукова система E-CUBE 9 дозволить проводити дослідження внутрішніх та поверхневих органів, акушерсько-гінекологічні, кардіологічні дослідження на високому рівні.

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Чи потрібно мені до невропатолога?
Інколи буває запаморочення, при цьому не стабільний тиск, який доходит...
35 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Четвер, 20 січня 2022