estetik

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

В «Медичному центрі «АНІКО» встановлений новий цифровий ультразвуковий сканер преміум-класу E-Cube 9 від світового виробника Alpinion (Корея). Ультразвукові системи E-CUBE 9 характеризуються високою діагностичною точністю, ефективною автоматизацією розрахунків і запам'ятовуються завдяки ергономічному дизайну. 

Комплекс унікальних технологій Alpinion дозволяє провести високоякісну діагностику незалежно від обставин і тривалості дослідження. Завдяки чудовому рівню візуалізації у В-режимі та збільшеній глибині проникнення E-CUBE 9 ідеально підходить для дослідження в тому числі огрядних пацієнтів.

В ультразвуковому апараті E-CUBE 9 використана монокристальна технологія виготовлення датчиків. Інноваційна технологія моно кристальних датчиків від Alpinion, дозволила розширити звичайний діапазон датчиків і значно підвищити роздільну здатність та якість зображення. Монокристали характеризуються більш високою ефективністю перетворення енергії, ніж звичайні п’єзокерамічні матеріали, що дає більшу рівномірність і чутливість.

E-CUBE 9 оснащений потужним графічним процесором, який дозволяє якнайшвидше отримати 3D/4Dзображння, що підвищує зручність застосування, особливо в акушерстві.

Нова ультразвукова система E-CUBE 9 дозволить проводити дослідження внутрішніх та поверхневих органів, акушерсько-гінекологічні, кардіологічні дослідження на високому рівні.

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Тріщина після родів
Доброго дня. 10 днів тому народила дитину, а 3 дні тому коли іду в туа...
178 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Субота, 17 жовтня 2020