vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

Спеціалісти медичного центру "АНІКО" взяли участь у науково-практичному семінарі "Сучасні аспекти пренатальної діагностики" організований Управлінням охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації, Рівненський обласний клінічний лікувально- діагностичний центр ім. В. Поліщука, Кафедра терапії № 1 і медичної діагностики ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

На семінарі з лекціями виступили видатні науковці і практики у галузі пренатальної діагностики (УЗД і пренатального біохімічного скринінгу, інвазивпих методів пренатальної діагностики):

  • Арбузова Світлана Борисівна - член-кореспондент Національної академії медичних наук України, доктор медичних наук, професор, голова Проблемної комісії МОЗ і НАМН України «Медична генетика».

"СТРАТЕГІЯ ПРЕНАТАЛЬНОГО СКРИНІНГУ ВРОДЖЕНОЇ І СПАДКОВОЇ ПАТОЛОГІЇ"

  • Ніколенко Маргарита Іванівна - доктор біологічних наук.

"ПРЕНАТАЛЬНИЙ БІОХІМІЧНИЙ СКРИНІНГ: АЛГОРИТМИ, ОЦІНКА РИЗИКУ, ТРАКТУВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ" 

  • Краснов Олександр Вікторович - кандидат медичних наук, МЦ «Геном».

"НОВІ МОЖЛИВОСТІ РАННЬОЇ ЕХОГРАФІЇ В ПРЕНАТАЛЬНІЙ ДІАГНОСТИЦІ"

З вродженими вадами розвитку (ВВР) народжується 3-5% дітей. 25-30% випадків малюкової смертності зумовлені ВВР. ВВР є однією з головних причин дитячої інвалідності. З ВВР асоціюється багато медичних, соціальних, економічних та етичних питань.

Значну частину вроджених вад неможливо попередити за рахунок преконцепційнкх технологій, а зважаючи на вплив цієї патології на виживання дітей і на інвалідність, назріла необхідність впровадження в області сучасних методів пренатальної діагностики. Ці методи, з одного боку, дозволяють за рахунок раннього і своєчасного виявлення патології забезпечити адекватний нагляд під час вагітності і запобігти багатьом ускладненням, з іншого боку - своєчасно виявити вагітних групи ризику вроджених вад розвитку у плода, діагностувати патологію, визначити акушерську тактику, провести оцінку генетичного ризику та спланувати профілактичні заходи. Незважаючи на здавалося б відносну дороговизну необхідного для їх запровадження обладнання і реактивів, ці затрати економічно обгрунтовані і виправдані з етичної сторони, тим більше, що вони стосуються практично кожної родини, яка проживає в області.

Пренатальна діагностика і медична генетика на даний час у світі є серед тих галузей медицини, які найбільш динамічно розвиваються. Тому, враховуючи вищесказане, на даний час в області необхідно розробити сучасну стратегію генетичного скринінгу, яка впроваджена у багатьох країнах світу і отримала загальне визнання як найбільш ефективна.

Наприклад, в країнах Європи (за даними ЄВРОКАТ 2004- 2008 рр.) пренатально виявляється в середньому 62% дітей з хромосомною патологією, яка призводить до важких наслідків, що проявляється множинними ВВР і порушеннями розумового розвитку. Для порівняння - в Рівненській області впродовж останніх 7 років пренатально виявляється лише 20- 25% хромосомної патології у плода.

Прогрес щодо покращання пренатальної діагностики ВВР в області можливий за умови впровадження сучасних методик і обладнання, проведення ефективних організаційних заходів, починаючи з первинної ланки надання медичної допомоги.

Медичний центр "АНІКО" та його спеціалісти тримають руку на пульсі змін в області пренатальної діагностики, а сучасне обладнання і постійне підвищення кваліфікації наших спеціалістів забезпечать якісні послуги за європейськими стандартами.

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Мірингопластику
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи є у вас мірингопластика?...
47 Переглядів
відповідей
В Лор
Опубліковане в Субота, 18 березня 2023