vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

Діагностіка та лікування:

 • запальні процеси жіночих статевих органів (кольпіти, ендометріти, аднексіти), бактеріальні вагінози, кандідомікози;
 • патологія шийки матки (ерозії, дисплазії);
 • безпліддя (жіноче і чоловіче);
 • порушення менструального циклу;
 • клімактеричні розлади;
 • хвороби, що передаютьсястатевим шляхом (хламідіоз, тріхомоніаз, уреаплазмоз, мікоплазмоз),
 • віруси (генітальний герпес, папіломовірус, цитомегаловірус);
 • індівідуальна програма лікування;
 • підбір методів контрацепції.

Наші переваги:

 • комплексне обстеження (огляд, консультація, УЗД, кольпоскопія, лабораторні дослідження);
 • УЗД не потребує підготовки (не потрібно наповнювати сечовий міхур - використовується вагінальний датчик з одноразовими стерильними насадками);
 • сучасне лабораторне обстеження (дослідження на мікрофлору та наявність ракових клітин, загальні аналізи сечі і крові);
 • збереження результатів дослідження, кольпоскопії, УЗД в комп'ютерній базі, що дозволяє відстежувати ефективність лікування; 
 • доступність медичної допомоги.

Рак шийки матки виникає під впливом певних типів надзвичайно розповсюдженого вірусу – вірусу папіломи людини або скорочено ВПЛ. В підлітковий період і до 20 років ризик зараження ВПЛ є особливо високим. Проте заразитись ВПЛ можна в будь-який момент життя. Рак шийки матки – це основна за розповсюдженістю причина смертності серед жінок у світі після раку молочної залози.

Рак шийки матки – це рак нижньої частини матки, яка з’єднує матку і піхву. Встановлено, що 8 із 10 жінок будуть інфіковані ВПЛ протягом життя, але неможливо визначити, хто з них зіткнеться в подальшому з раком шийки матки. Кожного дня в Україні такий діагноз встановлюють тринадцяти жінкам. Кожного дня в Україні цей недуг забирає сім життів. Рак шийки матки - вирок, який не хоче почути ні одна жінка. Захворювання підступне, протікає безсимптомно. Але ж це одна з небагатьох пухлин, якої можна уникнути!

Як? Дуже просто! Візьміть собі за правило: раз на півроку - сходила до гінеколога, раз на рік - зробила кольпоскопію.

 

Кольпоскопія - це дослідження стану шийки матки, піхви і зовнішніх статевих органів за допомогою спеціального приладу кольпоскопа. Онкологія (навіть у початковій стадії), запальні захворювання, дисплазії і гіперплазії, ендометріоз, поліпи, гострокінцеві кондиломи і папіломи, ерозія шийки матки - кольпоскопія допомагає швидко і точно поставити діагноз.

Щоб зрозуміти, як проводиться кольпоскопія важливо знати, що кольпоскоп - це мікроскоп з потужним підсвічуванням. У ході огляду доктор забарвлює тканини, щоб побачити «проблемні» місця, а кольпоскоп дозволяє розглянути ці «білі плями» детально - під багаторазовим збільшенням і взяти біопсію точно з проблемної ділянки.

З методів діагностики, якими володіє гінекологія, кольпоскопія - один з найнадійніших. Точність, якої дозволяє досягти кольпоскопія (ерозія, ендометріоз, ракові клітини) вражає - понад 80%!

 

Ви можете записатися на консультацію чи гінекологічне дослідження у зручний для Вас час за телефонами (0362) 43-98-93, (0362) 68-49-49, (067) 364-31-08.
Будемо раді Вам допомогти

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

brandschutzhelfer bg
bg brandschutzhelferlehrgang zum brandschutzhelfer brandschutzhelfer...
196 Переглядів
відповідей
Опубліковане в П'ятниця, 05 квітня 2024