vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

Діагностіка та лікування:

 • запальні процеси жіночих статевих органів (кольпіти, ендометріти, аднексіти), бактеріальні вагінози, кандідомікози;
 • патологія шийки матки (ерозії, дисплазії);
 • безпліддя (жіноче і чоловіче);
 • порушення менструального циклу;
 • клімактеричні розлади;
 • хвороби, що передаютьсястатевим шляхом (хламідіоз, тріхомоніаз, уреаплазмоз, мікоплазмоз),
 • віруси (генітальний герпес, папіломовірус, цитомегаловірус);
 • індівідуальна програма лікування;
 • підбір методів контрацепції.

Наші переваги:

 • комплексне обстеження (огляд, консультація, УЗД, кольпоскопія, лабораторні дослідження);
 • УЗД не потребує підготовки (не потрібно наповнювати сечовий міхур - використовується вагінальний датчик з одноразовими стерильними насадками);
 • сучасне лабораторне обстеження (дослідження на мікрофлору та наявність ракових клітин, загальні аналізи сечі і крові);
 • збереження результатів дослідження, кольпоскопії, УЗД в комп'ютерній базі, що дозволяє відстежувати ефективність лікування; 
 • доступність медичної допомоги.

Рак шийки матки виникає під впливом певних типів надзвичайно розповсюдженого вірусу – вірусу папіломи людини або скорочено ВПЛ. В підлітковий період і до 20 років ризик зараження ВПЛ є особливо високим. Проте заразитись ВПЛ можна в будь-який момент життя. Рак шийки матки – це основна за розповсюдженістю причина смертності серед жінок у світі після раку молочної залози.

Рак шийки матки – це рак нижньої частини матки, яка з’єднує матку і піхву. Встановлено, що 8 із 10 жінок будуть інфіковані ВПЛ протягом життя, але неможливо визначити, хто з них зіткнеться в подальшому з раком шийки матки. Кожного дня в Україні такий діагноз встановлюють тринадцяти жінкам. Кожного дня в Україні цей недуг забирає сім життів. Рак шийки матки - вирок, який не хоче почути ні одна жінка. Захворювання підступне, протікає безсимптомно. Але ж це одна з небагатьох пухлин, якої можна уникнути!

Як? Дуже просто! Візьміть собі за правило: раз на півроку - сходила до гінеколога, раз на рік - зробила кольпоскопію.

 

Кольпоскопія - це дослідження стану шийки матки, піхви і зовнішніх статевих органів за допомогою спеціального приладу кольпоскопа. Онкологія (навіть у початковій стадії), запальні захворювання, дисплазії і гіперплазії, ендометріоз, поліпи, гострокінцеві кондиломи і папіломи, ерозія шийки матки - кольпоскопія допомагає швидко і точно поставити діагноз.

Щоб зрозуміти, як проводиться кольпоскопія важливо знати, що кольпоскоп - це мікроскоп з потужним підсвічуванням. У ході огляду доктор забарвлює тканини, щоб побачити «проблемні» місця, а кольпоскоп дозволяє розглянути ці «білі плями» детально - під багаторазовим збільшенням і взяти біопсію точно з проблемної ділянки.

З методів діагностики, якими володіє гінекологія, кольпоскопія - один з найнадійніших. Точність, якої дозволяє досягти кольпоскопія (ерозія, ендометріоз, ракові клітини) вражає - понад 80%!

 

Ви можете записатися на консультацію чи гінекологічне дослідження у зручний для Вас час за телефонами (0362) 43-98-93, (0362) 68-49-49, (067) 364-31-08.
Будемо раді Вам допомогти

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Дипресія підлітка
Добрий день. Моя донька, якій 17 років, втратила мотивацію до будь як...
22 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Четвер, 23 березня 2023