vaga

hraptop

uzd

estetik

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Консультації всіх спеціалістів для ЗСУ та ТРО - БЕЗКОШТОВНО!
Обстеження та процедури зі знижками від 10%.

Консультують спеціалісти центру, а також лікарі з профільних лікарень Києва та інших східних міст. Ми допоможемо вам залишатися здоровими та активними. Разом до перемоги!

У нас діє центр психологічної підтримки для усіх мешканців області. Допомога надається безкоштовно.

  1. Татьяна
  2. Дитячий невролог
  3. Середа, 19 лютого 2014
  4.  Підписатися через email
Добрий день. Моїй доньці 11-ь місяців.Нещодавно вона почала ходити тримаючись за предмети. І я помітила що коли я тримаю її за ручки і вона йде на праву ножку вона повністю не стає, а стає на пальчики. Лівою вона стає повністю на всю стопу. Хоча іноді всежтаки правою може стати повністю на стопу коли ходить за руки. При цьому коли ходить сама біля мебелі майже завжди повністю стає на обидві ноги. Коли стоїть то опирається на всю стопу. Хоча іноді може і лівою і правою переступати на пальчиках. В ходунку вона майже не знаходиться на протязі дня (макс. 10 хв). Мене дуже турбує чому вона майже не стає при ходьбі на праву ніжку! Чим це може бути спричинено? Завчасно дякую за відповідь!
Коментар
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
Відповідь прийнята Pending Moderation
Доброго дня, шановна Тетяно!

Така симптоматика може бути спричинена ураженням нервової системи в перинатальному періоді. Вам необхідно звернутися на консультацію до спеціаліста (дитячого невролога). Запис на прийом проводиться за телефонами (0362) 43-98-93, 68-49-49, (067) 364-31-08.

Раді будемо Вам допомогти!
З повагою, МЦ «Аніко»
Коментар
Ніяких коментарів доки не створено.
Додати коментар
  1. більше, ніж місяць тому
  2. Дитячий невролог
  3. # 1
  • Сторінка :
  • 1


На це повідомлення ще не було створено ніяких відповідей.
Будьте першим, хто відповість на нього.
Ваша відповідь
Капча
Перш ніж Ваше питання буде опубліковано, для захисту нашого веб-сайту від роботів і неавторизованих скриптів ми вимагаємо, щоб Ви ввели нижче код кептчи.
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru