estet

hraptop

vaga

uzd

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Світ навколо нас - це дзеркало нашого внутрішнього стану. Варто настрою зіпсуватися - і фарби навколишнього світу тьмяніють, пейзажі стають смутними, а саме існування здається безрадісним і монотонним. Поганий настрій позначається на відносинах між людьми, самопочутті, проблемах побуту і найголовніше сексуальній функції. Іншими словами, внутрішній настрій істотно впливає на якість життя.

Поганий психоемоційний стан і сексуальна дисфункція підкріплюють один – одного. При зниженому настрої знижується і лібідо, при підвищеному навпаки, всі потяги і бажання – загострюються. Особливо актуальна дана проблема в наш час, коли розлади настрою, особливо тривожно-депресивні, різко помолодшали (в середньому вік пацієнтів 25-30 років) в структурі профілю особистості спостерігаються акцентуйовані риси характеру (65,4%), що проявляються симптомами невротичної астенії з тривожними, депресивними, іпохондричними, невротичними реакціями. У 36,7% спостерігається соматизація тривоги. Клініка еректильної дизфункції представлена неврозом тривожного очікування сексуальної невдачі (76,5%). Не задовольняються основні життєві потреби особистості пацієнтів в сексуальному самовираженні і самоствердженні, а також потреби в коханні прив'язаності, розумінні, підтримці і як наслідок страждають і соціальні відношення особистості. Так, переважна більшість чоловіків відзначають зниження успішності в соціальній сфері в наслідок зниження життєвого тонусу, активності, викликаних стресовими міжособистісними і сексуальними відносинами з жінками.

Сексуальні порушення і депресія являються найбільш частими проблемами в психотерапевтичній практиці та сексології. Дослідження показали, що 28 % жінок вказували на труднощі в досягненні збудження і 16 % не досягають оргазму. Близько 23 % чоловіків описують тимчасові проблеми з ерекцією та біля 40% - розлади еякуляції, з них 10 % недооцінюють ці розлади. Сексуальні проблеми виявляють у 36 % пацієнтів, що звернулись за допомогою до психолога та статистика не точна через низький відсоток звернень до фахівця з психоемоційного чи сексуального розладу, що пов’язано з інтимністю проблеми. За патологію вважається лише зниження функції, хоча гіперсексуальність є не менш актуальною проблемою.

Сексуальні проблеми і депресія можуть проявлятись одночасно або підсилювати один одного, що викликає:

  • Розлади сексуального потягу-зниження або втрата лібідо, що з часом призводить до уникання сексу взагалі.
  • Розлади збудження – при яких нормальна сексуальна реакція геніталій погіршується або не відбувається взагалі.
  • Розлади оргазму – при яких у чоловіків відзначаються порушення еякуляції , а у жінок - досягнення оргазму .

Якщо в результаті депресії виникає повна статева дисфункція, вона іноді буває замаскована іншими хворобливими проявами.

Приклад: 42-річний одружений чоловік, що страждає депресією, припинив практично всі взаємини з дружиною аж до того, що не сідав з нею за один стіл і їв на самоті; лише через багато місяців з'ясувалося, що він прирік себе на таку ізоляцію почасти з почуття провини, причиною якого було порушення ерекції, яке було одним з симптомів депресії.

Депресія впливає на лібідо та отримання сексуального задоволення, що є однією із найбільш ранніх і тонких ознак розладу в цій сфері. Знижений настрій впливає на здатність отримувати задоволення від сексу, відтак пацієнти віддаляються від своїх партнерів. Стосунки стають натягнутими, що проявляється в роздратованості та складності в спілкуванні. Розвиток сімейно-сексуальної дизгармонії усугубляє еректильну дизфункцію і створює перешкоди для її усунення. Парадоксально, але деякі знаходять втіху в сексуальній активності, використовуючи це як засіб боротьби з депресією.

10 практичних порад боротьби з розладами сексуальної функції на фоні депресії :

1. Підніміть тонус організму

Клінічно доведено, що фізична активність помітно покращує настрій та збільшує сексуальне бажання. Значно підвищать лібідо 30-хвилинна щоденна прогулянка, біг підтюпцем, плавання або будь-який інший вид фізичної активності. Але при цьому важлива регулярність м'язових навантажень! Тренування лише 1 раз на тиждень не дасть очікуваних результатів.

2. Харчуйтесь правильно

Давно відомо, що правильне харчування може вирішити багато проблем, у тому числі і інтимного характеру. Підвищити лібідо допоможуть продукти-афродизіаки. До відомих афродизіаків відносяться морепродукти: молюски, устриці (вони збільшують сексуальне бажання завдяки вмісту в них жирних кислот). Мало хто знає, що багато звичних нам продуктів є потужними ерогенними стимуляторами: шоколад (особливо темний), банани, авокадо, манго, інжир, горіхи.

3. Займайтесь улюбленою справою

Підвищити настрій а отже і сексуальний потяг допоможе улюблена справа. Сексуальна активність напряму пов’язана з активністю за межами сексуальних стосунків. Якщо робота нудна, а хобі відсутнє і в голові думки лише про побутові проблеми – то депресивні думки виходять на перший план. А в депресії – гарний секс не можливий.

4. Полюбіть своє тіло

Дуже часто проблеми з лібідо виникають тоді, коли людина незадоволена тим, як вона виглядає: своєю фігурою, рисами обличчя, вагою... Навчитися відчувати себе більш сексуальними та бажаними допоможе звичайне дзеркало. Намагайтеся якомога частіше дивитися на своє відображення, вивчайте своє тіло, вчіться підкреслювати свої достоїнства і приховувати недоліки. Любіть себе такими, якими ви є, і тоді зможете отримувати від життя максимум задоволення!

5. Пробудіть чуттєвість

Необхідно навчитися приносити собі задоволення! Причому в першу чергу подбайте не про сексуальну насолоду, а про чутливість органів сприйняття: дотику, нюху, слуху ... Здатність насолоджуватися такими простими речами, як гарна музика або аромат улюблених парфумів, допоможе покращити настрій та збільшити лібідо. Крім того, така арома- або звукотерапія допоможе розслабитися і налаштуватися на секс. Вам буде легше пробудити в собі сексуальне бажання і отримати більше задоволення від інтимних ласк.

6. Більше цілуйтесь

При поцілунках організм переживає невеликий стрес, але цей стрес корисний, він збуджує і тонізує увесь організм. Що в свою чергу сприяє перезавантаженню нервової системи.

7. Сексуальні виверти

Сексологи стверджують, що прекрасним способом збільшити сексуальне бажання є ... більш тривала прелюдія. Поясніть своєму партнерові, що вам потрібно трохи більше сексуальних ласк перед статевим актом, ніж зазвичай. Збільште час сексуальної прелюдії в 2-3 рази. При цьому корисно буде вдатися до допомоги всіляких сексуальних іграшок. Це не тільки підніме ваше сексуальне бажання, але і урізноманітнить секс.

8. Розмова по душам

Одна з найпоширеніших причин зниження лібідо носить психологічний характер - проблеми у відносинах з партнером. Сварки, конфлікти, недомовки, підозри руйнують сексуальне життя в 80% випадків. Єдиний вихід - розмова по душах. Розкажіть своєму партнерові про свої підозри і сумніви. Чим швидше ви вирішите всі наболілі питання, тим швидше ви знову відчуєте радість сексу.

9. Поговоріть про найпотаємніше

Намагайтеся бути зі своїм партнером як можна більш відвертими. Спілкування допоможе підвищити лібідо. Розмовляйте про все, а головне - про ваші сексуальні бажання і фантазії. Влаштуйте вечір одкровень і поговоріть один з одним на найінтимніші теми. Цей спосіб підвищення лібідо фахівці «прописують» досить часто. Краще всього, якщо ця розмова плавно перетече в ніч любові. Спробуйте втілити в життя фантазії один одного.

10. Віддавайтесь романтиці

У повсякденній суєті ми часто забуваємо або просто не знаходимо часу на романтику у відносинах. Адже вечір, проведений при свічках під звуки повільної і приємної музики в компанії своєї другої половинки, може вирішити багато проблем... Така обстановка передусім впливає на емоційні стосунки між партнерами. Ви навчитеся краще розуміти один одного, більше приділяти уваги почуттям - своїм і свого партнера. Влаштовуйте такі інтимні вечори хоча б 1 раз на місяць.

Дослідження які проводили на тему сексу доводять його ефективність в лікуванні не тільки душевних а й фізичних недуг, тому регулярний секс знижує вірогідність інсульту чи інфаркту, чудова профілактика діабету та засіб від болю.

Факт! Самостійно депресія не минає не зважаючи на розуміння проблеми та прикладені зусилля хворого.

Пам’ятайте! Кількість і якість інтимного життя для жінок, як і для чоловіків, служить індикатором привабливості, яка нерідко є синонімом задоволення власним земним існуванням. Саме тому бути бажаними означає - бути щасливими. Так що секс корисний не тільки тілу, а й душі.

Якщо ви підозрюєте в себе стани описані вище і впоратись самостійно не вдається зверніться за медичною допомогою до лікаря - сексопатолога або психотерапевта.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Останні запитання

Лікування склeродeрміі
Доброго дня.Чи призначаєтe лікування хворим на вогнищeву склeродeрмію?...
91 Переглядів
відповідей
Опубліковане в Четвер, 06 грудня 2018