Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Відеоендоскопія ЛОР органів

Prev Next

Печія - МЦ АНІКО

Печія – основний симптом гастроезофагеальної рефлексної хвороби (ГЕРХ). ГЕРХ – хронічне рецидивуюче захворювання, яке проявляється характерними симптомами та/або запаленням дистальних відділів стравоходу та ускладненнями внаслідок закиду в стравохід шлункового та дуоденального вмісту.

Поширеність ГЕРХ серед дорослого населення складає до 40%. Це люди, які постійно (з різною частотою) відчувають печію – типового симптому ГЕРХ.

ГЕРХ розглядається як складова частина групи кислотозалежних захворювань, оскільки соляна кислота шлунку є основним пошкоджуючим фактором при розвитку клінічних симптомів та морфологічних проявів ГЕРХ. Патологічний рефлекс з’являється при недостатності нижнього стравохідного сфінктеру, тобто ГЕРХ-захворювання з первинним порушенням моторної функції травної системи. Ключовим фактором патогенезу ГЕРХ виступає патологічно висока частота епізодів закиду шлункового та дуоденального вмісту в стравохід.

ГЕРХ має стравохідні та нестравохідні прояви. Типовий стравохідний симптомокомплекс рефлексу – печія, відрижка, зригування, болючий та ускладнений пасаж їжі – являються нестерпними для пацієнтів, значно погіршують якість їх життя, негативно впливають на працездатність. Особливо значно погіршується якість життя хворих ГЕРХ, у яких клінічні симптоми захворювання спостерігаються в нічний час.

Нестравохідні прояви ГЕРХ є бронхолегеневі, отоларингологічні та стоматологічні, до них відносять кашель, астму, ларингіт, легеневий фіброз, синусит, фарингіт, отит та ерозії емалі зубів.

До ускладнень ГЕРХ відносять стриктури стравоходу, кровотечі з виразок стравоходу. Стриктури вимагають проведення дорогих хірургічних та ендоскопічних (нерідко повторних) втручань. Кожний такий випадок є результатом несвоєчасної або неадекватної консервативної терапії. Найбільш важким ускладненням ГЕРХ є стравохід Баррета (кишкова метаплазія в дистальному відділі стравоходу), що є передраковим станом. Наявність стравоходу Баррета підвищує ризик розвитку аденокарциноми стравоходу в десятки разів.

При наявності таких симптомів Вам необхідно пройти комплекс обстежень:
І. Огляд гастроентеролога.

ІІ. Лабораторні дослідження:

 • Загальний аналіз крові
 • Загальний аналіз сечі
 • Цукор крові та сечі
 • Аналіз калу на скриту кров
 • Печінковий комплекс
 • Нирковий комплекс 


ІІІ. Інструментальні методи діагностики:

 • Фіброгастродуоденоскопія з біопсією
 • УЗД органів черевної порожнини
 • Виявлення Helicobacter pylori
 • ЕКГ.
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Відгуки про центр

 • З раннього дитинства я комплексувала через власну вагу
  Виснажливі дієти, приймання китайських таблеток для схуднення - усе це не давало бажаного результату, а якщо і були якісь зміни, то на короткий період часу, а потім вага не те, що досягала попередньої позначки, а й суттєво збільшувалася. а початку серпня 2011 року я розпочала програму здорового харчування ControlMetabolicпід керівництвом високо кваліфікованого фахівця і професіонала своєї справи Наталії Георгіївни Шумлянської, (за що я безмежно їй вдячна), і успішно пройшла курс унікальної системи контролю ваги, втративши за два з половиною місяці 12 кілограмів маси тіла, не голодуючи і не цілком не обмежуючи себе у харчуванні.
 • Хочу подякувати ЛОРу за високий професіоналізм!
  Більше місяця ходив від ЛОРа до стоматолога, від стоматолога до невропатолога, щоб поставили діагноз, тоді як стан погіршувався. Після обстеження в Аніко лікар все розклав по поличкам, виявив причину хвороби і, що приємно, все чітко пояснив. Рекомендую! Звертайтесь до професіоналів, зекономите час і гроші. З повагою, Павло.
 • 1