Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Відеоендоскопія ЛОР органів

Prev Next

Людина з різнокольоровими стрічками на тілі сприймається, як черговий каприз моди! Однак це унікальний метод лікування за допомогою особливої стрічки – кінезіотейпа.

Активне впровадження методу почалось в 1988 році після олімпіади в Сеулі. Сутність методу кінезіотейпування полягає в тому, що після аплікації тейп-пластира шкіра та м’язи в зоні пораження починають функціонувати в іншому режимі, оскільки частину навантаження приймає на себе кінезіотейп.

 При цьому дещо піднімається шкіра, що покращує дренаж лімфи та кровообігу. Це в свою чергу створює додатковий тиск, що стимулює рецептори і призводить до втамування болю. Окрім цього спостерігається:

 • стимуляція протизапального процесу;
 • збільшення об’єму рухів кінцівок та суглобів;
 • розслаблення тонусу м’язів. 

Кінезіотейпування сьогодні застосовується в спортивній медицині, травматології, ортопедії, неврології, педіатрії та гінекології. Основні покази до застосування:

 • болі в області шиї, попереку, плечовому, колінному та ліктьовому суглобах;
 • остеохондрозі та його проявах;
 • люмбаго;
 • розтягуванні зв'язок;
 • епікондиліті, переатриті;
 • підвивихах надколінника, хондромаляції;
 • усуненні гематом та синців та набряків.

Дія тейпа починається з перших днів лікування і інтенсивно діє протягом 6-7 днів. Під час лікування пацієнт може активно рухатися, працювати і навіть приймати душ. Бавовняна основа тейпа проникна для повітря і вологи, не викликає алергічних реакцій.

Методика апробована на базі МЦ АНІКО і успішно втілена в медичну практику. Консультацію з цього приводу Ви можете отримати у фахівця з питань спортивної медицини за телефоном (0362) -636-000, (067)-364-31-08.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Відгуки про центр

 • Вага зменшилася – 14 кг, у мене позитивні зміни у сімейному
  Після схуднення на 6 кг вага зупинилась і такий стан був 3,5 місяця. Наступило розчарування у всьому. Консультація психотерапевта, якого я так боялася, показала мої проблеми. Пройшла деяка переоцінка моїх поглядів. Тепер я змінила свою самооцінку, мої проблеми тепер здаються смішними. Неділю назад була на консультації в АНІКО. У мене хороший настрій, вага зменшилася – 14 кг, у мене позитивні зміни у сімейному житті і зараз про це хочеться розказати всім добрим людям. Я люблю всіх вас, і бажаю всім щастя.
 • Проблема появилась 7 - 8 лет назад, когда начал набирать вес.
  При этом начались головные боли, повышенная утомляемость, сонливость. Два года назад врачи зафиксировали повышенный сахар. Жена начала жаловаться, что у меня появился сильный храп. На сайте Анико прочитали, что храп успешно лечится, и то, что мое ухудшение здоровья связано с этой проблемой. Долго решался, пока чуть не попал в аварию (уснул за рулем). Прошел диагностику, врачи констатировали множественные остановки дыхания во время сна. Уже 5 месяцев сплю с аппаратом "CPAP". Буквально через месяц почувствовал себя на много лучше. Исчез храп, потерял 5 кг веса, сахар в норме, ушла слабость, сонливость, восстановилась работоспособность. Большущее спасибо врачам Анико от меня и лично от моей жены.Вадим, 34 года, Ровенская область
 • 1