Медичний центр АНИКО - приватна сучасна клініка європейського стандарту у місті Рівне — Обережно, меланома!!!
Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Відеоендоскопія ЛОР органів

Prev Next

Родимка на тілі є, мабуть, у кожної людини. Проте ці, іноді, кокетливі і привабливі прикраси вимагають до себе особливої уваги, оскільки можуть приховувати в собі велику небезпеку!!!

Родимка (від лат. «невус») – це пігментне новоутворення коричневого або темно-коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. У кожної родимки свій життєвий цикл. На відміну від родимих плям, невусів при народженні на тілі людини немає, вони виникають протягом життя. Поява родимок на тілі пов’язана зі спадковістю, гормональною перебудовою в організмі, але найбільш потужним стимулятором утворення родимок є зовнішній фактор впливу на шкіру – ультрафіолетові промені. 

У більшості випадків розвиток меланоми починається з родимки, яка починає рости і змінюватися під дією сонця, радіації, травм та інших подразнюючих чинників. Зловживання сонячними ваннами або часте і тривале перебування на сонці можуть також викликати і переродження нормальних клітин шкіри. Особливо небезпечними в плані злоякісного переродження родимок є періоди статевого дозрівання та вагітності.

Родимка – доброякісне новоутворення, але під впливом певних чинників, вона має властивість перероджуватися, тобто набувати властивостей злоякісної пухлини. Така пухлина має назву, співзвучну пігменту меланіну – меланома. Меланома небезпечна тим, що дуже швидко дає метастази, навіть при маленьких розмірах самої пухлини. Метастази можуть протягом декількох місяців поширитися по лімфатичних судинах в лімфовузли, а також з потоком крові вразити життєво важливі органи (головний мозок, легені, кістки). Після виявлення метастазів, меланома вважається практично невиліковною.

Нажаль, статистика захворюваності на меланому в Україні дуже невтішна. Смертність сягає майже 95%, тобто після постановки діагнозу меланоми протягом 5 років в нашій країні помирає 95 зі 100 пацієнтів. У той же час, у США смертність становить всього 5%. Така суттєва різниця обумовлена не методами лікування, а несвоєчасним виявленням меланоми. Елементарна медична необізнаність і недбале ставлення до власного здоров’я призводить до того, що пацієнти із занедбаною формою меланоми часто вже неоперабельні. Звичайно ж, не всі родимки перероджуються. Однак, недбале ставлення та неуважність можуть спровокувати захворювання.

До основних ознак, що мають насторожувати належать:

 • асиметрія утворень;
 • нерівні (зубчасті або рвані) краї;
 • наявність вкраплень, гранул, або прожилків сірого, чорного або рожевого кольорів;
 • різке збільшення розміру утворення (хоча малі розміри не виключають можливість переродження);
 • поява будь-яких змін по типу збільшення товщини, розміру, зміни кольору, кровоточивості і т.д..

Якщо ви виявили хоча б одну з вище перерахованих ознак, необхідно терміново звернутись до дерматолога! Спочатку лікар проводить огляд підозрілого новоутворення, потім, при необхідності, дерматоскопію, і залежно від діагнозу рекомендує спостереження або видалення. Адже своєчасна діагностика та видалення підозрілих родимок допоможе уникнути переродження та зберегти життя!

Лікар дерматолог медичного центру «АНІКО» Наталія Миколаївна Зосимчук.

 
 
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Відгуки про центр

 • На протязі декількох років страждав болями в області серця, порушенням
  На протязі декількох років страждав болями в області серця, порушенням серцевого ритму, підвищенням тиску у нічний час, слабкістю, сонливістю, хропінням. Після обстеження в Київському інституті серця був направлений до Рівненської обласної лікарні. Лікарем відділення був скерований до МЦ АНІКО для проведення полісомнографії (діагностика нічного сну та апное). Виявили важку форму обструктивного апное. Призначили СРАР терапію. Через місяць ніби народився на світ. Вперше за пару років висипаюсь і на ранок свіжа голова. Неприємні відчуття в області серця зникли. З'явилось бажання жити і працювати. Дякую лікарям медичного центру АНІКО. З радістю поділюсь враженнями - мій телефон 095 52-53-103
 • Я щаслива бо вагітна!
  Вперше звернулась в АНІКО з приводу вагітності. Надзвичайно приємні враження, атмосфера, відношення персоналу. Лікар доступно показав та розказав мені та чоловіку про мою дитину. Я зробила чудове 4D фото. Надзвичайно щаслива і висловлюю персоналу вдячність за професіоналізм та побажання добра та успіху.Рекомендую всім звертайтесь. Маргарита
 • 1