Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Відеоендоскопія ЛОР органів

Корекція ваги без виснажливих дієт

Позбавимо хропіння за 3 дні

Діагностика та лікування головних болей

Комбінований пренатальний скринінг вагітності за європейськими стандартами

Prev Next

Депресія – це розлад, що характеризується стійким зниженням настрою та втратою здатності переживати радість, песимістичним поглядом на те, що відбувається навколо, а також зниженою самооцінкою, позбавленням інтересу до звичайної діяльності, яка може супроводжуватися думками про самогубство, зловживанням алкоголем або психотропними речовинами.

Сьогодні вважають доведеним фактом те, що певним групам населення характерний підвищений рівень ризику виникнення депресивних епізодів. До таких належать особи, які мають сімейну схильність до депресій, вагітні та жінки у післяпологовому періоді, люди, що пережили насильство чи залякування, особи з хронічними захворюваннями, та ті що зловживають алкоголем або наркотичними речовинами.

Депресія є найбільш поширеним у світі психічним розладом. Однак вона піддається лікуванню. Існують два основних методи лікування депресії. Це психотерапія та лікування антидепресантами.

Психотерапія являє собою серію структурованих сеансів, на яких лікар допомагає пацієнтові визначити та змінити поведінкові стереотипи (ізоляція, бездіяльність, уникнення проблем, та ін.) та когнітивні реакції (деструктивне мислення, перебільшення негативних і знецінення позитивних подій). Рекомендують проводити 10-20 сеансів, по одному в тиждень. Завдання психотерапевта – допомогти пацієнту в протистоянням з негативним баченням себе, світу та майбутнього, а також відновити рівень активної діяльності, яка приносить відчуття задоволення.

Антидепресанти – це ліки від депресії. Призначити та відміняти їх може тільки лікар. Важливо, щоб пацієнт мав контакти зі своїм лікуючим лікарем, який має надати інформацію про дію ліків, особливості прийому медикаментів, можливі побічні ефекти. Побічні дії ліків можливі, але з ними можна успішно справлятися. Потрібно знати, що антидепресанти починають діяти поступово, накопичуються в організмі, і повний ефект проявляється приблизно через 2 тижні. За результатами опитування, проведеного в США в кінці ХХ ст., найбільшим відкриттям минулого століття визнано не інтернет і не теорію відносності, а маленьку капсулу прозаку – сучасного антидепресанту, яким лікують депресію.

Також важливо розуміти, що лікування – це тривалий процес, але видужує тільки той, хто лікується.

Лікар психіатр-психотерапевт Ольга Самардак

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Відгуки про центр

  • Хочу подякувати дитячому невропатологу
    З вдячністю батьки Юленьки. Хочу подякувати дитячому невропатологу. Ми з дитиною довго ходили по лікарях і не могли встановити діагноз. Після проведеної консультації все стало на місце. Донька почуває себе добре, голова не болить, стала спати ...
  • На протязі декількох років страждав болями в області серця, порушенням
    На протязі декількох років страждав болями в області серця, порушенням серцевого ритму, підвищенням тиску у нічний час, слабкістю, сонливістю, хропінням. Після обстеження в Київському інституті серця був направлений до Рівненської обласної лікарні. Лікарем відділення був скерований до МЦ АНІКО для проведення полісомнографії (діагностика нічного сну та апное). Виявили важку форму обструктивного апное. Призначили СРАР терапію. Через місяць ніби народився на світ. Вперше за пару років висипаюсь і на ранок свіжа голова. Неприємні відчуття в області серця зникли. З'явилось бажання жити і працювати. Дякую лікарям медичного центру АНІКО. З радістю поділюсь враженнями - мій телефон 095 52-53-103
  • 1