Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Відеоендоскопія ЛОР органів

Корекція ваги без виснажливих дієт

Позбавимо хропіння за 3 дні

Діагностика та лікування головних болей

Комбінований пренатальний скринінг вагітності за європейськими стандартами

Prev Next

Як почуваєтеся після переходу на літній час? Втомлені і сонні? Роздратовані чи навпаки з’явилася апатія? Здається, що ні на що не вистачає сил? Все тому, що годинник на стіні перевести значно простіше, аніж наш внутрішній, біологічний. Перехитрити цей «механізм» неможливо. Він – наше «третє око», що контролює циркадні ритми (так називають циклічні коливання інтенсивності різних біологічних процесів в організмі, що пов'язані зі зміною дня і ночі). Коли ми їх збиваємо, страждає серцево-судинна, нервова, імунна система. Ось тому саме в цей період різко збільшується кількість викликів «швидкої». 

Тож переведення годинника – це стрес, який потрібно вміти подолати. І особливо відчутний він для дітей, чий організм якраз формується, а також для людей із хронічними захворюваннями. Адже їх стан весною й восени і так може погіршуватися, бо хвороби мають тенденцію до загострення у цей період.

Водночас негативний вплив на наше здоров’я від переходу на літній час можна пом’якшити.

Для цього потрібно зробити декілька простих кроків-рекомендацій:

 • Налаштуйтесь на те, що адаптація до нового часу займе 8-10 діб.
 • Зменшіть фізичне та психологічне навантаження.
 • Чітко дотримуйтесь графіку сну 7-8 годин.
 • В харчуванні збільшіть кількість фруктів, овочів багатих на вітаміни та мікроелементи.
 • При появі симптомів психоемоційної нестабільності зверніться до лікаря.

Якщо ж маєте проблеми зі сном, або хочете пройти додаткову діагностику не гайте часу і звертайтесь до спеціалістів.

До Всесвітнього дня сну 31 березня в медичному центрі «Аніко» діє акція - консультація лікаря-сомнолога всього 130 гривень! Записуйтесь на прийом за телефонами: (067) 364-31- 08, (0362) 43-98- 93.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Відгуки про центр

 • Хочу подякувати дитячому невропатологу
  З вдячністю батьки Юленьки. Хочу подякувати дитячому невропатологу. Ми з дитиною довго ходили по лікарях і не могли встановити діагноз. Після проведеної консультації все стало на місце. Донька почуває себе добре, голова не болить, стала спати ...
 • На протязі декількох років страждав болями в області серця, порушенням
  На протязі декількох років страждав болями в області серця, порушенням серцевого ритму, підвищенням тиску у нічний час, слабкістю, сонливістю, хропінням. Після обстеження в Київському інституті серця був направлений до Рівненської обласної лікарні. Лікарем відділення був скерований до МЦ АНІКО для проведення полісомнографії (діагностика нічного сну та апное). Виявили важку форму обструктивного апное. Призначили СРАР терапію. Через місяць ніби народився на світ. Вперше за пару років висипаюсь і на ранок свіжа голова. Неприємні відчуття в області серця зникли. З'явилось бажання жити і працювати. Дякую лікарям медичного центру АНІКО. З радістю поділюсь враженнями - мій телефон 095 52-53-103
 • 1