Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Відеоендоскопія ЛОР органів

Prev Next

Як почуваєтеся після переходу на літній час? Втомлені і сонні? Роздратовані чи навпаки з’явилася апатія? Здається, що ні на що не вистачає сил? Все тому, що годинник на стіні перевести значно простіше, аніж наш внутрішній, біологічний. Перехитрити цей «механізм» неможливо. Він – наше «третє око», що контролює циркадні ритми (так називають циклічні коливання інтенсивності різних біологічних процесів в організмі, що пов'язані зі зміною дня і ночі). Коли ми їх збиваємо, страждає серцево-судинна, нервова, імунна система. Ось тому саме в цей період різко збільшується кількість викликів «швидкої». 

Тож переведення годинника – це стрес, який потрібно вміти подолати. І особливо відчутний він для дітей, чий організм якраз формується, а також для людей із хронічними захворюваннями. Адже їх стан весною й восени і так може погіршуватися, бо хвороби мають тенденцію до загострення у цей період.

Водночас негативний вплив на наше здоров’я від переходу на літній час можна пом’якшити.

Для цього потрібно зробити декілька простих кроків-рекомендацій:

 • Налаштуйтесь на те, що адаптація до нового часу займе 8-10 діб.
 • Зменшіть фізичне та психологічне навантаження.
 • Чітко дотримуйтесь графіку сну 7-8 годин.
 • В харчуванні збільшіть кількість фруктів, овочів багатих на вітаміни та мікроелементи.
 • При появі симптомів психоемоційної нестабільності зверніться до лікаря.

Якщо ж маєте проблеми зі сном, або хочете пройти додаткову діагностику не гайте часу і звертайтесь до спеціалістів.

До Всесвітнього дня сну 31 березня в медичному центрі «Аніко» діє акція - консультація лікаря-сомнолога всього 130 гривень! Записуйтесь на прийом за телефонами: (067) 364-31- 08, (0362) 43-98- 93.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Відгуки про центр

 • Солодкий сон без хропіння
  Звернувся в МЦ «АНІКО» з приводу хропіння. Дружина стурбована тим, що підчас сну у мене зупинки дихання, набрав вагу, з»явилась патологічна сонливість, втомлюваність. Почали турбувати болі в суглобах, підвищений тиск, вранці спостерігається відчуття втоми. Потрібно час, щоб привести себе в тонус. Пройшов діагностику і без вагань повірив лікарю, сплю з маскою вже 1.5 місяці. Буквально з перших днів стан покращився, зникла сонливість, вага почала падати, з»явився життєвий тонус. Почуваю себе в іншому тілі. Вдячний професіоналам АНІКО! Рекомендую, готовий поділитись враженнями: тел. 067-96-59-406. Віталій 43 роки, М.Хмельницький
 • Вилікувався від хропіння
  Іван, 32 роки, 097-505-9728 Почув від знайомого що в АНІКО лікують храп і звернувся. Я працюю водієм дальнобійником. Став засинати на ходу. Вранці голова ватна, сильно втомлювався, сильно поправився. Одним словом кошмар.Після апарату зразу відчув ...
 • 1