Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Відеоендоскопія ЛОР органів

Prev Next

Він має знати все про ваше здоров’я. Про те, на що ви хворіли раніше, як реагуєте на ті чи інші медпрепарати. Він зробить діагностику і дитині, і пенсіонеру, призначить загальне лікування, проведе вакцинацію, випише лікарняний, за потреби надасть допомого навіть по телефону і, якщо виникне необхідність, – скерує до вужчих спеціалістів. Він має бути не лише профі, а ще й приємною особисто для вас людиною, якій довіряєте. Він – це ідеальний сімейний лікар. 

Саме такого фахівця вже зараз потрібно буде обирати жителям Рівненщини. Для нас ця практика, як і система в цілому, – в новинку. А ось за кордоном сімейну медицину практикують широко і ефективно. Як вона виглядає не лише зблизька, а й зсередини, вивчають і лікарі з Рівненщини.

- Сімейний лікар – це не терапевт чи педіатр. Такий спеціаліст повинен володіти набагато більшим обсягом знань та практичних навичок. Підготовка сімейних лікарів має розпочинатися в медичному університеті та удосконалюватися в процесі роботи, - пояснює заслужений лікар України, кандидат медичних наук, доцент філії кафедри терапії № 1 і медичної діагностики ФПДО ЛНМУ ім. Д. Галицького Ігор Шумлянський.

- На сьогодні програма підготовки сімейного лікаря триває 6 місяців. Вона включає вивчення 27 дисциплін. На це відведено 936 годин. Найбільше часу приділяють вивченню внутрішніх хвороб та охороні здоров’я дітей. Але зрозуміло, що за такий короткий термін підготувати кваліфікованого фахівця дуже складно. Саме тому так важливо шукати можливість продовжувати самоосвіту і знайомитися з досвідом закордонних колег.

Одним із тих, хто отримав таку нагоду, став сімейний лікар з села Карпилівка, що у Рокитнівському районі, Вадим Вус. Він виявився серед переможців конкурсу для сільських лікарів і поїхав на навчання у Канаду. Для нього це не перше знайомство з досвідом іноземних колег. Адже з командою волонтерів чоловік об’їздив півсвіту. Тим часом курси первинної спеціалізації з дисципліни «Загальна практика-сімейна медицина» він проходив на базі Рівненської філії кафедри терапії № 1 і медичної діагностики ФПДО ЛНМУ ім. Д. Галицького.

Після поїздки в Канаду Вадим Вус повернувся в рідне село, щоб лікувати місцевих жителів і розвивати сімейну медицину тут:

- В Канаді сімейна медицина становилась не за один рік, - розповідає Вадим Вус. - Дискусії між сімейними і вузькопрофільними лікарями вгамувалася тільки за 10 років. Нині кожна тамтешня сільська клініка має кабінет екстреної медицини, пологовий зал, амбулаторне відділення. А в Україні до цього тільки готуються.

Детальніше дивіться в програмі Репортер каналу «Прямий».

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Відгуки про центр

  • Солодкий сон без хропіння
    Звернувся в МЦ «АНІКО» з приводу хропіння. Дружина стурбована тим, що підчас сну у мене зупинки дихання, набрав вагу, з»явилась патологічна сонливість, втомлюваність. Почали турбувати болі в суглобах, підвищений тиск, вранці спостерігається відчуття втоми. Потрібно час, щоб привести себе в тонус. Пройшов діагностику і без вагань повірив лікарю, сплю з маскою вже 1.5 місяці. Буквально з перших днів стан покращився, зникла сонливість, вага почала падати, з»явився життєвий тонус. Почуваю себе в іншому тілі. Вдячний професіоналам АНІКО! Рекомендую, готовий поділитись враженнями: тел. 067-96-59-406. Віталій 43 роки, М.Хмельницький
  • Хочу подякувати ЛОРу за високий професіоналізм!
    Більше місяця ходив від ЛОРа до стоматолога, від стоматолога до невропатолога, щоб поставили діагноз, тоді як стан погіршувався. Після обстеження в Аніко лікар все розклав по поличкам, виявив причину хвороби і, що приємно, все чітко пояснив. Рекомендую! Звертайтесь до професіоналів, зекономите час і гроші. З повагою, Павло.
  • 1