Медичний центр АНИКО - приватна сучасна клініка європейського стандарту у місті Рівне — Сімейні лікарі з Рівненщини вивчають досвід колег-іноземців
Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Діагностика та лікування головних болей

Позбавимо хропіння за 3 дні

Корекція ваги без виснажливих дієт

Відеоендоскопія ЛОР органів

Prev Next

Він має знати все про ваше здоров’я. Про те, на що ви хворіли раніше, як реагуєте на ті чи інші медпрепарати. Він зробить діагностику і дитині, і пенсіонеру, призначить загальне лікування, проведе вакцинацію, випише лікарняний, за потреби надасть допомого навіть по телефону і, якщо виникне необхідність, – скерує до вужчих спеціалістів. Він має бути не лише профі, а ще й приємною особисто для вас людиною, якій довіряєте. Він – це ідеальний сімейний лікар. 

Саме такого фахівця вже зараз потрібно буде обирати жителям Рівненщини. Для нас ця практика, як і система в цілому, – в новинку. А ось за кордоном сімейну медицину практикують широко і ефективно. Як вона виглядає не лише зблизька, а й зсередини, вивчають і лікарі з Рівненщини.

- Сімейний лікар – це не терапевт чи педіатр. Такий спеціаліст повинен володіти набагато більшим обсягом знань та практичних навичок. Підготовка сімейних лікарів має розпочинатися в медичному університеті та удосконалюватися в процесі роботи, - пояснює заслужений лікар України, кандидат медичних наук, доцент філії кафедри терапії № 1 і медичної діагностики ФПДО ЛНМУ ім. Д. Галицького Ігор Шумлянський.

- На сьогодні програма підготовки сімейного лікаря триває 6 місяців. Вона включає вивчення 27 дисциплін. На це відведено 936 годин. Найбільше часу приділяють вивченню внутрішніх хвороб та охороні здоров’я дітей. Але зрозуміло, що за такий короткий термін підготувати кваліфікованого фахівця дуже складно. Саме тому так важливо шукати можливість продовжувати самоосвіту і знайомитися з досвідом закордонних колег.

Одним із тих, хто отримав таку нагоду, став сімейний лікар з села Карпилівка, що у Рокитнівському районі, Вадим Вус. Він виявився серед переможців конкурсу для сільських лікарів і поїхав на навчання у Канаду. Для нього це не перше знайомство з досвідом іноземних колег. Адже з командою волонтерів чоловік об’їздив півсвіту. Тим часом курси первинної спеціалізації з дисципліни «Загальна практика-сімейна медицина» він проходив на базі Рівненської філії кафедри терапії № 1 і медичної діагностики ФПДО ЛНМУ ім. Д. Галицького.

Після поїздки в Канаду Вадим Вус повернувся в рідне село, щоб лікувати місцевих жителів і розвивати сімейну медицину тут:

- В Канаді сімейна медицина становилась не за один рік, - розповідає Вадим Вус. - Дискусії між сімейними і вузькопрофільними лікарями вгамувалася тільки за 10 років. Нині кожна тамтешня сільська клініка має кабінет екстреної медицини, пологовий зал, амбулаторне відділення. А в Україні до цього тільки готуються.

Детальніше дивіться в програмі Репортер каналу «Прямий».

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Відгуки про центр

  • З раннього дитинства я комплексувала через власну вагу
    Виснажливі дієти, приймання китайських таблеток для схуднення - усе це не давало бажаного результату, а якщо і були якісь зміни, то на короткий період часу, а потім вага не те, що досягала попередньої позначки, а й суттєво збільшувалася. а початку серпня 2011 року я розпочала програму здорового харчування ControlMetabolicпід керівництвом високо кваліфікованого фахівця і професіонала своєї справи Наталії Георгіївни Шумлянської, (за що я безмежно їй вдячна), і успішно пройшла курс унікальної системи контролю ваги, втративши за два з половиною місяці 12 кілограмів маси тіла, не голодуючи і не цілком не обмежуючи себе у харчуванні.
  • Хочу подякувати дитячому невропатологу
    З вдячністю батьки Юленьки. Хочу подякувати дитячому невропатологу. Ми з дитиною довго ходили по лікарях і не могли встановити діагноз. Після проведеної консультації все стало на місце. Донька почуває себе добре, голова не болить, стала спати ...
  • 1