Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Комбінований пренатальний скринінг вагітності за європейськими стандартами

Медицина болю. Сучасні технології діагностики та лікування головних болей

Видалення капілярних судин. Унікальна технологія ThermaVein

Досить хропіти! Результат лікування вже першої ночі

Індивідуальна програма корекції ваги

Відеоендоскопічне обстеження ЛОР-органів

Prev Next

Прибор TRUSCREEN ULTRA - единственный в мире объективный инструмент для первичного скрининга рака шейки матки в режиме реального времени. 

Быстрая диагностика – оперативное реагирование. 

Решение для скрининга среди население, которое проживает в районах, где практически нет лабораторий.

В TRUSCREEN ULTRA используется уникальная электронно-оптическая технология в режиме реального времени. Она обеспечивает прямой способ дифференциации ткани в качестве инструмента первичного скрининга для выявления рака шейки матки и предраковых изменений (дисплазия шейки макти (CIN).

Прибор TRUSCREEN ULTRA сравнивает исследуемую ткань с базой данных общеизвестных физических особенностей тканей для определения того, присутствует ли предраковое или раковое состояние.

Если обнаруживается патологически измененная ткань, нет необходимости приглашать пациента на второй или третий визит. Пациенту может быть немедленно назначена и проведена кольпоскопия и гистологическое исследование.

Клиническая эффективность проведения исследования

При проведении многочисленных исследований технология TRUSCREEN ULTRA продемонстрировала способность обнаруживать предраковое состояния шейки матки с чувствительностью, эквивалентной высококачественному цервикальному мазку. Более поздние исследования также подтвердили это.

  Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
  Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

  Відгуки про центр

  • Вперше за останні 10 років оділа купальник.
   Я ризикнула, навіть взяла кредит на лікування по програмі "Контроль Метаболік" і не жалію. Вперше за останні 10 років оділа купальник. Як мені сказав спеціаліст психолог АНІКО для того, щоб щось змінити в особистому житті, потрібно змінити себе. Надіюсь мені це вдасться. Дякую колегам, дійсно професіонали.
  • З раннього дитинства я комплексувала через власну вагу
   Виснажливі дієти, приймання китайських таблеток для схуднення - усе це не давало бажаного результату, а якщо і були якісь зміни, то на короткий період часу, а потім вага не те, що досягала попередньої позначки, а й суттєво збільшувалася. а початку серпня 2011 року я розпочала програму здорового харчування ControlMetabolicпід керівництвом високо кваліфікованого фахівця і професіонала своєї справи Наталії Георгіївни Шумлянської, (за що я безмежно їй вдячна), і успішно пройшла курс унікальної системи контролю ваги, втративши за два з половиною місяці 12 кілограмів маси тіла, не голодуючи і не цілком не обмежуючи себе у харчуванні.
  • 1